Diskuze

Los Angeles jde do trháku nad St. Louis, Ovečkin trefil Washingtonu výhru

Stejně jako v úvodním kole play-off hokejové NHL i další boje v Západní konferenci nabírají zcela jednoznačný průběh. Po Phoenixu totiž vede už 2:0 na zápasy také Los Angeles díky pondělní výhře 5:2 na ledě St. Louis. Naopak vyrovnání na 1:1 na zápasy si zajistil Washington proti Rangers trefou Alexe Ovečkina, jenž v 53. minutě během přesilovky upravil skóre na 3:2 pro Capitals.

pro kings

je velký úspěch už toto. vždyt kdy naposled přšel dodruhého kola a vůbec do paly off? stejně to platí i o phoneixu.i kdyby vypadl...může slavit

0 0
možnosti
D

daz

1. 5. 2012 20:04
Re: pro kings

Tak Kings jsou v PO potřetí za sebou. Druhé kolo už je ale ojedinělé, to ano. Nicméně LA má tým, který by s druhým kolem neměl být spokojený. Potenciál tam je větší.

0 0
možnosti
I

iceman.

1. 5. 2012 15:00
hm

Ti čeští sněhuláci ve Washingtonu dopadli jak sedláci u Chlumce...

0 0
možnosti
T-S

1. 5. 2012 13:19
Fujtajbl

Aspoň , že Washington se rozhodl hrát hokej.

0 0
možnosti
DD

Damik

1. 5. 2012 14:50
Re: Fujtajbl

no moc ne. celou dobu hráli beton, Ovečkin, Sjomin, Backstrom a spol. se dostávali na led pomalu jenom při přesilovkách

0 0
možnosti
C

Cooker

1. 5. 2012 12:50
Kings

LA kings jsou venku úspěšní, protože tam můžou beze studu totálně betonovat. Viz dnešní zápas - vydařená první třetina a pak už jen beton, beton, beton. Doma musí před vlastními fanoušky hrát trochu normální hokej, aby je neposlali někam. Proto se vsadím, že po zápasech v LA to bude 3:1 nebo 2:2

0 0
možnosti
GM

sigma1919

1. 5. 2012 13:03
Re: Kings

Viděl bych to jako proti Vancouveru. 1 zápas doma vydřeme a pak to zakončíme v 5. utkání venku.