Diskuze

Jágrův tým dělilo osm sekund od vítězství

Hokejisté Rangers byli velmi blízko vítězství na ledě Buffala v pátém duelu semifinále Východní konference NHL. O jednogólové vedení po zásahu Martina Straky přišli až v čase 59:52. Buffalo vrátil do hry Chris Drury, na kterého navíc v prodloužení navázal Maxim Afinogenov a domácí mohli slavit výhru 2:1.

jak je mozny
ze na posledni vteriny nebyl na lede rozsival s malikem?
podle me byl ten zaver prokoucovany...
0 0
možnosti

rawisz

5. 5. 2007 15:23
Re: jak je mozny
Ani bych nerekl, Malik zpusobil prohru ve 2. utkani, kdyz na konci pekne namastil Savlim, takze to je uplne jedno koho tam Jezdci poslou. Go Buffalo!

<><><>
Hmm je to smula,ale v NHL se vetsinou 1:0 nevyhrava!Chtelo to ten gol pojistit!!Ale 8 vterin pred koncem si nechat dat gol,je nezodpovedne!Meli uject z brankou ala Cechmanek!!:-)))))))
0 0
možnosti

rawisz

5. 5. 2007 12:02
Re: <><><>
Smula, smula, co maji rikat nekdy fans Savli 40 strel a jeden gol a pak druhy v prodl.....skoda mluvit. Pekny byl prvni match a treti. a jinak je to hooodne o obrane. Radeji bych byl, i kdyby za cenu vypadnuti Buffalo hralo to co jsem videl pres sezonu, bo ted to je hnus. No a jestlize i pujdem dal, pravdepodbne na Senators, s kteryma je bilance zalostna, to potom bude jeste horsi, jak budou pokracovat v teee biiide. !!!!Toz Savle, treba hrat kurna!!!
0 0
možnosti

ukulele21

v 8.MINUTE pred koncem
Gol padl v 19:52. Idnes zase vytvorilo famu. Prečtěte si oficiální http://www.nhl.com" target="_blank" rel="nofollow">http://www.nhl.com, gol byl v 8.minute pred koncem. Zase jste se nachali vsichni napalit.

No..
..mám docela obavu, aby ten gól pár vteřin před koncem Jardovu partu nezlomil... Psychika je swině...
0 0
možnosti

Ufoun Xfiles

5. 5. 2007 11:01
Buffalove ve vsech zemi
polibte si prdel   Let's go Rangers, Let's go.
0 0
možnosti

rawisz

5. 5. 2007 13:59
Re: Buffalove ve vsech zemi
Az Jarin utece v pristi sezone do Buffala, aby mohl mit sanci na SC. Tak si ji budes libat
0 0
možnosti
MS

volalmipelta

5. 5. 2007 10:53
Góly v posledních vteřinách

Co to tady žvaníte o NYR? Podívejte se na ostatní zápasy, kolik gólů padlo v posledních vteřinách... Tohle je playoff, takové věci jsou v něm naprosto běžné...