Diskuze

Češi o zlato hrát nebudou. Ani oni nenašli recept na hvězdnou Kanadu

Čeští hokejisté zlato na domácím mistrovství nezískají. Tým kouče Vladimíra Růžičky v semifinále srdnatě bojoval, ale na silnou Kanadu nestačil a prohrál 0:2. Výsledek je zasloužený, byť utkání ovlivnil necitlivý verdikt rozhodčího, který v závěru druhé třetiny neuznal Jordánovi gól kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
MH

neměli jsme na ně, výsledek je ještě milosrdnej. zázrak se nekonal...ale dneska musíme urvat bronz, prostě musíme

4 0
možnosti
PS

Nic si nenalhávejme. Nic by gol nezměnil. Čtvrté místo bude vcelku objektivní vyjádření stavu (aneb fanoušci nás vidí lepší, než jsme).

1 2
možnosti
MV

Třeba ne a třeba jo, mohli vyrovnat bez brankáře, to je otázka, tak aspoň bronz...R^

1 0
možnosti
JV

Silový hokej je pro Kanadu OK, ale česká chytrost a blafáky? Kde jsou?

2 2
možnosti
PS

hlavně by to chtělo někoho kdo zabere na bruslích jak rusáci v patnácti posledních minutách. Ty akcelerace byly famózní

1 0
možnosti
PV

P29e51t72r 68V71l63k

17. 5. 2015 8:28

Jděte už do zádele s hokejem, já jdu slavit Vítězný Únor !!:-)

0 1
možnosti
AL

A85l38e20š 86L84e87h87k98ý

17. 5. 2015 9:01

Tak určitě!!! Jen se bojím, aby tam nebyl vlk ;-)

0 0
možnosti
VH

Zítra bronz, nevadí.

Hlavně že ve fotbale Bohemka porazila Brno a definitivně se zachránila.

Finále MS by sice byla třešnička na dortu, ale Kanada byla asi o tu trošku lepší.

JM

Ten treti utok byl dnes nejakej marnej a Sobotka taky dneska moc videt nebyl. Jako by jim dosla stava. Skoda, ale Kanada byla lepsi.

0 0
možnosti
TS

Řekl bych ze naopak třetí a čtvrtý útok dokázal kanadu zatlačit. První a druhý nikoliv.

0 0
možnosti
DP

Koukám, že podle známkování hráčů za prohru opět může Červenka  ...

16. 5. 2015 22:04

Jestli budeme hrát tak matně proti USA, jako s Kanadou bude to debakl.

Jsem zvědavý na výkon brankařů.;-)

0 0
možnosti
PS

podle výkonu s Rusy jsou na tom USA zhruba stejně jako my. Může to být vyrovnané.