Třebíčský útočník Ondřej Malec sice ví, že jeho tým si šest kol

Třebíčský útočník Ondřej Malec sice ví, že jeho tým si šest kol | foto: Petr Lemberk, MAFRA

Třebíč vyhrála v Ústí nad Labem a posunula se na desáté místo

• 0
Třebíčtí hokejisté zvítězili v dohrávce 12. kola první ligy v Ústí nad Labem 4:1 a díky šesté výhře z posledních sedmi zápasů se posunuli na desáté místo. Čtrnácté Ústí utrpělo devátou porážku z uplynulých jedenácti duelů.

Třebíč se ujala vedení v deváté minutě díky brance Pavla Jenyše a za 55 sekund upravil David Michálek na 2:0. Ve 12. minutě snížil Jiří Severa, ale hosté pojistili výhru v závěru.

V čase 54:10 vrátil Horácké Slavii dvoubrankový náskok Michal Vodný a v oslabení při power play domácích dovršil 77 sekund před koncem výsledek do prázdné branky Ondřej Malec.

HC Slovan Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)

Branky: 11:50 Severa (Kružík, D. Krejčí) - 08:27 Jenyš (Forman, Jekel), 09:22 Michálek (T. Havránek, Šťovíček), 54:10 Vodný (Bittner), 58:43 Malec (D. Mikyska, Vodný). Rozhodčí: Daniel Jechoutek, Tomáš Micka – Michal Kotlík, Roman Zídek. Diváci: 631.

HC Slovan Ústí nad Labem Stahl (Brízgala) – Klikorka, D. Krejčí, Vl. Brož (A), D. Málek, M. Zdvořáček, Hes – J. Havel (A), Pšenička, Jelínek – Severa, Roubík (C), Kružík – Maršoun, Vildumetz, Filip – O. Bláha, Kordule, Tůma – Dörner.

SK Horácká Slavia Třebíč Jekel (Do. Svoboda) – D. Mikyska, Nedbal, Furch, Forman, V. Čejka (C), Jenáček, Hort – Vodný (A), Bittner, Nedvídek – T. Havránek, Šťovíček (A), Michálek – Jenyš, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Malec, Václavek, Ferda.