Přesilová hra Zlína rychle končí, za hákování je vyloučen Vosátko, hraje se ve čtyřech.
34:14
Za hákování je vyloučen Doležal, začíná přesilová hra domácích.
32:32
Slavia využívá přesilovou hru, obránce Hlavačka na modré čáře naznačil střelu, poté si ale všiml volného Bednáře, který se trefuje do prázdné branky.
31:03
Hosté budou hrát první přesilovou hru v zápase, za hákování je vyloučen útočník Kubiš.
29:21
Slavia bleskově odpovídá gólem a zvyšuje na 3:1, obránce Slavie Hlavačka střílel od modré čáry, puk se od brankáře Murína odrazil na pravý kruh k volnému Tomicovi, který se již nemýlil.
28:43
Zlín vstřelil branku, po přihrávce z rohu hřiště se nadvakrát prosadil před Svobodou zcela osamocený Kubiš. Asistenci si připisuje Rachůnek.
27:27
Hosté jsou kompletní. Pěknou střelou od modré čáry se prezentoval obránce Zlína Hamrlík, jeho pokus skončil ale pouze na tyčce Svobodovy branky. Jinak se domácí do vážnější šance nedostali.
25:06
Slavia hraje ve čtyřech. Nejvážnější šanci si vytvořila dvojice hráčů Leška - Balaštík, ale ani jedna střela za záda brankáře Svobody neprošla.
24:00
Domácí se zatím do vážnejší šance nedostali, jeden z hráčů Slavie posunul branku, rozhodčí ale vylučovat nebude.
23:27
Zlín bude hrát přesilovou hru 5 na 3, na 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen obránce Kadlec.
23:06
Podruhé v zápase je vyloučen útočník Slavie Radek Duda, tentokrát se provinil hrubostí, Zlín hraje přesilovou hru.
22:12
Slavia je stále více při chuti, hráči hostujícího celku jeli 2 na 1, útočník Bednář se rozhodl zakončit střelou, ale Murín byl opět na místě a jeho střelu chytá.
20:45
V první útočné akci druhé třetiny se objevil hostující kapitán Beránek, ale z pravého kruhu ani na dvakrát brankáře Murína nepropálil.
20:01
Druhá třetina byla zahájena.
20:00
První třetina skončila. Slavia vede po první části naprosto zasloužene. Ovládla hru, domácím toho moc nedovolila.
18:34
Slavia zvýšila vedení po akci čtvrté formace. Růžička mladší chytrou zadovkou uvolnil Dudu, který zůstal zcela osamocený před prázdnou brankou. Pro hostujícího bouřliváka už nebylo problémem zakončit.
18:28
Vondra po objetí branky zkusil zaskočit Murína, ale domácí brankář se včas přesunul a nenechal u tyčky žádné místo.
17:45
Martin Čech se z vlastního obranného pásma prokličkoval až před Svobodu, ale zakončil nepřesně.
16:22
Další hezkou akci předvedl Hruška, jeho backhandový pokus Murín vyrazil. V zápětí na druhé straně nepřesně zakončoval Záhorovský.
15:22
Kubiš se probíjel po pravém křídle, ale jeho přihrávku na najíždějího Balána srazil obrana do rohu.