Diskuze

Vokoun se rozloučil se Znojmem remízou

Remízou se rozloučil se znojemským dresem gólman Tomáš Vokoun. V předehrávce 33. kola hokejové extraligy se rozešli domácí hokejisté z hosty z Litvínova smírně 2:2 i po prodloužení. Po většinu utkání sledovali diváci souboj litvínovského útoku se obranou Jihomoravanů.

Bary00

25. 12. 2004 22:44
Parádní zápas i na svátky.
TO utkání mělo všechno, drama do poslední minuty, spousta vyloučení, mnoho střel a parádní góly i zákroky.
Tomáši, přeju ti, aby ses ani ve Finsku neztratil.
0 0
možnosti

bjerndi

25. 12. 2004 20:58
Musím se vyjádřit...
.... k rozhodčímu Bolinovi.Tento arbitr absolutně nezvládl situaci ve druhé třetině a naprostým jednostranným posuzováním mohl rozhodnout o osudu střetnutí, což se naštěstí nestalo!!!!
0 0
možnosti

kamilator

26. 12. 2004 10:42
Re: Musím se vyjádřit...
vyloučení byla sporná. Velmisporná. Zvláště v ohledu na ty hokejky v obličeji. A ta Čalounova desítka byla pěkná blbost. Jestliže ovšem mu Čaloun řekl to co řekl pak do televize. Jinak remíza spravedlivá, i když by ten bodík navíc v prodloužení více slušel Litvínovu.