Viktor Ujčík

Viktor Ujčík | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

Nájezdy nám letos nejdou, žehral vítkovický Ujčík

• 0
Mohl rozhodnout v poslední minutě třetí třetiny, dostal důvěru i v nájezdech. Jenže zkušený vítkovický útočník Viktor Ujčík se gólově neprosadil a ostravský tým prohrál s českými Budějovicemi na nájezdy 1:2.

"Obrany byly holt organizované lépe než útok," řekl Viktor Ujčík.

Po vaší střele z 60. minuty jste ale nebyl od gólu daleko, že?
V té situaci se puk ke mně se štěstím odrazil, tak jsem to zkusil trefit nahoru na vyrážečku. Když jsem viděl puk vylítnout do vzduchu, doufal jsem, že by mohl spadnout gólmanovi na záda a do branky, ale nestalo se.

Neuspěl jste v nájezdu, ani vaši spoluhráči Burger a Huna. Jak jste je viděl?
Gólman byl lepší než my. V této sezoně nám nájezdy vůbec nejdou. Nevyhráli jsme ani prodloužení. Málič (brankář Vítkovic Roman Málek - pozn. aut.) chytal výborně, nechytil jen jeden ze tří nájezdů. Jenže když my nedáme ani jeden, tak je to pak hodně těžké.