Diskuze

Vedoucí Pardubice ve Vsetíně nezaváhaly

Už devět zápasů kráčí hokejisté Vítkovic hokejovou extraligou bez porážky. V pátečním zápase 18. kola zdolaly na domácím ledě 2:1 tým Znojma. Naopak už posedmé v řadě prohrála Plzeň, odkud si dva body za výhru 3:2 v prodloužení odváží Zlín. Litvínov porazil Třinec 2:1 a posunul se na třetí místo v tabulce. Tři body si ze Vsetína za výhru 5:2 odvážejí hokejisté vedoucích Pardubic. Poslední Havířov prohrál vysoko 2:7 v Českých Budějovicích. Karlovy Vary oplatily Liberci porážku z úvodního duelu a zdolaly doma Severočechy 3:1. Program 18. kola, posledního před reprezentační přestávkou, zkompletovalo až sobotní derby pražských "S" v Edenu (3:2).

Jaroušek

4. 11. 2002 11:49
Určitě na to mají!!!
Je pravda to, co jsem četl již v mnoha článcích:Pardubicím se opět daří úvod sezony a po Vánocích přijde útlum!Ale pohleďme na to jinak!Pardubice mají v brance nepřekonatelného Svobodu,který dovádí k šílenosti i nejlepší borce extraligy,dále je tam několik velmi vyrovnaných a dost silných řad,které své soupeře nešetří a sází gól za gólem. Naopak Sparta,kterážto má určitě silnější druhou část sezony,má sice nabitý kádr,ale myslím,že letos jim to bohužel stačit nebude.Vynikajicí gólman Bříza letos ztrácí na svých kvalitách a již několikrát se nechal vystřídat Přibylem.
Zkrátka a jednoduše:PARDUBKY NA TO LETOS MAJÍ!!!

0 0
možnosti

xxx

3. 11. 2002 11:30
Pardubice a titul???
no ten optimismus pardubakum preju ale realita bude jinia. jako vzdy je prestanou hrat vlednu hokej a zacnousa hadat s rozhodcima, nadavat na podplaceny rozhodci, neuznany goly, .... Titul buhuzel asi zase ucudla sparta - ma nabitej kadr a semifinale a finale zase bude hrat na brejky. ach jo
0 0
možnosti

bazov

1. 11. 2002 23:28
Pardubice opět zazářili na soupeřově ledě a dokázaly, že jsou v současné době nejlepším mužstvem v extralize. JEN TAK D´AL.
0 0
možnosti

Kohy

2. 11. 2002 0:00
Re: Pardubice
No, co sem videl Pardubice ja, tak dostali v Budejkach sedmicku, takze bych nebyl zas tak rezolutni ;o)
0 0
možnosti

pOne

1. 11. 2002 23:22
Vary - 3. třetina
K. Vary - 3. třetina s Libercem...fakt bomba match! A ta atmosféra....první dvě třetiny to byla pěkná nuda, ale pak to stálo za to.