Pátý gól měl na holi Martynek, ale na Kameše z ideální pozice nevyzrál.
Jareš nahazoval puk od modré, obránce Malec puk nohou ztlumil. Vojtka la ezměna směru dráhy kotouče nezaskočila.
Martynek nabil před branku volnému Barinkovi. Jeho střelu ale Kameš pokryl.
Domácí vstoupili do třetí části aktivně. Zakázané uvolnění Znojma.
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Byla pořádně divoká, přinesla celkem šest branek!
39:30
Od modré střílel Moravec, Tomík se snažil před brankou o teč. Kameš puk krotí v náručí.
38:16
Začíná přesilovka Třince.
37:57
Znojemské přesilovkové utrpení končí Bičánkovým trestem, znojemský kapitán je vyloučen za držení. Jen bezmocně rozhodil rukama.
36:20
Znojmo opěruje v útočném pásmu, má před sebou ještě dvě minuty přesilovky, ale hosté jsou otřeseni.
34:59
Třinec zvyšuje v oslabení - 4:2! Moravec podržel puk, nahrál ŠTEFANKOVI, který číhal najetý na modré a z uctivé vzdálenosti prostřelil Kameše. Ten se musel pod maskou pořádně začervenat.
34:16
Přesilovka Znojma. Dnes potřetí je vyloučený Pácal na dvě plus dvě minuty za vysokou hůl. Fauloval Kucharczyka, který se zranil při následném pádu. Zřejmě se napíchl na hokejku zapřenou o mantinel. Kucharczyk po chvíli opustil v předklonu led. Jediný problém je, že rozhodn nešlo o faul vysokou holí.
33:55
Zleva ze střední vzdálenosti pálil Skořepa, Kameš vyrážečkou zasáhl.
33:20
Zleva, téměř z nulového úhlu, pálil Růžička, ale Vojtek stačil horní roh své branky u pravé tyče utěsnit a vyrazil puk do ochranné sítě.
32:24
Znojmo se ubránilo. Dvakrát pálil Kundrátek, ale ani jedna střela mu nesedla a Kameše neohrozila.