Diskuze

Slavii uniká desítka. Nemáme štěstí, ale pořád věříme, říká Vondrka

Vypadalo to, že se slávističtí hokejisté zvedají. Doma vyhráli dvakrát za sebou a chtěli sérii prodloužit i v pátek proti Pardubicím. Krok drželi dvě třetiny, pak se sesypali a prohráli 2:6. Slavii se tak vzdaluje desáté místo zaručující předkolo play-off. "Ale každý tu věří, že to dotáhneme," tvrdí útočník Michal Vondrka.
PP

maniACS

31. 12. 2011 10:35
Pláč a zmaz slávistů...

Co třeba přiznat že Pardubice byly jasně lepší a zasloženě vyhrály !!?

0 0
možnosti
AM

Andak

31. 12. 2011 10:20
Plačky

ze slavie, nic jinyho, spatnej, led, zadny stesti, no jo kluci, jeste ze je na co se vymluvit :-)

1 0
možnosti
MV

všeználek3

31. 12. 2011 9:09
nechápu

jak může být stejná atmosféra,když se prohrává - to jim je to jedno ,pořád stejná pohodička , hlavně ,že dojdou každý měsíc peníze? to po nich nikdo z vedení nejde a netlačí na ně ,aby se výsledky zlepšily?

...

Kromě té unikající desítky bych je možná ještě upozornil na fakt, že jsou čtyři body od baráže.

Jinak to Vondrkovo pojednání o kvalitě ledu je skoro na nějakou malou křišťálovou lupičku. "Oni v závěru mohli jen bránit..." Ano, po tom, co na tom příšerném ledě dali pět gólů.

0 0
možnosti
Z

záviš

30. 12. 2011 23:16
2 faktory

které letos slavii sráží je o hodně slabší Kopřiva a konec tlačky od rozhodčích. Taky se ukazuje že po Bednářovi a Červenkovi už není kdo by to táhnul gólově. Dle mého už je na čase Kopřivu poslat zase o dům dál a nechat rozchytat Furcha. Letos mi přijde vyzrálejší, play off už nedají, a o sešup si to dají MB a KV, takže mohou v klidu improvizovat.

0 0
možnosti
PV

SKSlavista

31. 12. 2011 1:45
Re: 2 faktory

Tlačka, obvykle si na rozhodčí nestěžuju, ale dneska vážně moc "nepomohli" a to hlavně v první třetině. Měl by to táhnout Vondrka s Kůrkou. Vondrka už se docela rozehrál, ta první řada je dobrá, spíš je to tragédie v obraně. A Furcha radši ne, ten se rozchytává už čtvrtym rokem a furt žádná sláva. Pořád vidim tu jeho krásnou nahrávku na vítkovickej gól v semifinále 2010, kterej nám ukončil sezonu.

0 0
možnosti
JS

nosded

30. 12. 2011 22:59
Slávii uniká desítka ?

Radši bych viděl na jejím místě nějaké moravské mužstvu. ale zase taková tragedie to není. Důležitější je aby ligu v hokeji ,fotbale a pohár vyhrála Sparta