Reportáž skončila 17. 11. 2006 21:47

SLAVIA - LITVÍNOV

Hokejová extraliga

24:22
Litvínov vede 2:1. Gól jde na vrub slávistického brankáře. Kubinčákovo lehké nahození od modré propadlo Svobodovi mezi betony. Asistence Prorok.
23:21
Začátek druhé třetiny je ospalejší. Hra nemá takové tempo jako v úvodní části. Ani brankáři zatím nemuseli předvádět žádné větší zákroky.
21:39
Slavia je v plném počtu. Litvínov se nedostal do pásma, natož do šance. Dokonce na konci pokazil rozehrávku a vyhodil na zakázané uvolnění.
20:01
Začala druhá třetina. Litvínov dohrává ještě minutu a 39 vteřin přesilovku.
20:00
Konec první třetiny. Hraje se v tempu a zápas je vyrovnaný. Oba týmy využily přesilovku pět na tři.
19:39
Graňák držel hůl pronikajícímu Bednaříkovi.
19:22
Ve středním pásmu převzal přihrávku Bednář. Jeho střelu z pravého kruhu Hübl v rozkleku vyrazil hokejkou do rohu.
18:27
Litvínov je teď aktivnější. Reichel vyhrál buly a po Kubinčák hned vystřelil. Puk skončil za Svobodovou brankou.
18:08
Po zvláštním odrazu při slávistické rozehráce se puk dostal k Trávníčkovi. Ten však střelou od modré jen těsně minul Svobodovu branku.
17:06
Dvakrát pálil Benda. Nejprve vystihl nepřesnou rozehrávku domácích, ale od modré minul. I v následujícím útoku se jeho střela z pravého kruhu nevešla mezi tři tyče.
14:24
Slavia se ve zbytku oslabení ubránila. Dokonce donutila Hübla zasahovat, když z pravého kruhu vypálil Rataj. Svoboda pak ještě současně s návratem Hlavačky schoval v lapačce Jenáčkovu střelu zleva.
12:57
Litvínov využívá přesilovku a vyrovnává na 1:1. Z pravého úhlu propálil rozhozeného Svobodu kapitán Reichel. Asistence Kubinčák.
12:24
Hlavačka dostal trest za zdržování hry a i Litvínov si za šest vteřin zahraje v pěti proti třem.
11:06
Bude se hrát ve čtyřech. Za nedovolené bránění si trest odpyká Rataj.
10:44
Slavia vede 1:0. Po Kadlecově přihrávce od modré propálil Hübla Bednář.
10:30
Slavie bude hrát přesilovku 5 na 3. Jenáček je vyloučený za podražení a zároveň s ním dostal dvě minuty také Lukeš za zdržování hry.
08:46
Jánský zachytil v útočném pásmu slávistickou rozehrávku a vypálil z pravého kruhu. Mířil ke vzdálenější tyči, ale Svodoba puk vykopl betonem do rohu.
08:44
Gýna po vyhraném buly nahazoval od modré puk na slávistickou branku. Svoboda měl zakrytý výhled, ale puk nadvakrát reflexivně chytil.
07:37
Litvnínov je v plném počtu. Slavia už nic nepředvedla. Hübl musel zasahovat akorát proti střele Hlavačky od modré. Na tu však viděl a neměl s ní nejmenší potíže.
07:04
Po přihrávce z levého rohu Rataj promáchl, ale k puku se dostal Sup. Ten se snažil Hübla přehodit, ale litvínovský brankář střelu chytil.