SLAVIA - KLADNO
2. KOLO EXTRALIGY

Utkání komentuje Jaroslav Tomas

29:40
Slavia měla další dvě šance. Nejprve unikal domácí Hruška, kterému se nepodařilo obhadit obránce hostů. Pak kombinoval Vlasák se Supem. Několikrát si puk vyměnili, ale nakonec ho po střele Vlasáka Orct levým betonem vytěsnil.
28:15
Kladno se stáhlo do defenzivy a probírá se z šoku inkasovaných branek. Hra se začíná vyrovnávat.
26:54
Tlak Slavie pokračuje. Od modré pálil Kadlec.
25:16
Slavia vede 3:1. Kladno je pod tlakem. Divíškův útok je zamkl v obranné třetině. Orct několik střel vyrazil. Pak pálil od modré Drtina a Orct .vyrazil ránu před sebe, kde se nejrychleji zorientoval Bednář
23:01
Slavia vede 2:1, Puk se odrazil od pravého mantinelu a našel ho Hruška. Najel si před branku a nahrál volnému Dlouhému, který místo očekávané střely puk vrátil Hruškovi zpět a ten do prázdné branky zavěsil.
23:01
Skončila přesilovka hostů.
21:55
Hezká akce Kladna. Z pravého kruhu pro vhazování střílel Martin Frolík. Ale puk mířil mimo.
21:01
Hostům při přesilové hře sebral puk Divíšek a sám si s ním před Orcta, kde ještě nahrál Bednářovi, který ale nedokázal trefit prázdnou bránu.
20:01
Začala druhá třetina tresty z předcházející potyčky rozhodčí rozdělil nyní. Za Slavii si odpyká 2+2 minuty Duda za hrubost na stran2 Kladna Zeman za hrubost
20:00
Skončila 1. třetina. V jejím závěru ještě vznikla potyčka u branky hostů.
18:23
Slavia - Kladno 1:1. Od levého mantinelu Sobotka nahrál před branku Žižkovi a ten naznačil střelu. Nakonec zamířil do protipohybu Orcta a bekhendem zakončil.
16:52
Oba týmy jsou v pěti. Největší šanci měl Radek Duda, když pálil v bezprostřední blízkosti do horní části Orctovy klece. Jenže hostující gólman střelu vytáhl do ochranné sítě.
14:52
Vyloučení na obou stranách. Za Kladno jde ven na dvě minuty Patera za krosček a za Slavii Bednář za sekání.
14:00
Další obrovská šance Kladna. U Fraňkovy branky byl závar. Domácí gólman musel hodně hlídat pravou tyčku. Vyrazil několik dorážek.
13:30
Kladno hraje v pohodě. Je nahoře díky vedoucí brance. Naopak slavia působí zmateně. Její hra je upracovaná a chybí jí šťáva.
12:20
Do další šance Kladna se nyní dostával mladíček Michal Frolík, jenže byl tísněný domácím obráncem, který mu dovolil jen slabou střelu, která minula branku asi o půl metru.
10:39
Obrovská šance Kladna. Z téměř identické pozice, jako padl první gól, tentokráte střílel Horna. Jenže Franěk podruhé stejnou chybu neudělal a puk vyrazil.
8:40
Už i hosté jsou v pěti. Domácí si žádnou výraznější šanci nevypracovali.
7:52
Slavia hraje v plném počtu a pokračuje přesilovkou 5 na 4.
7:40
Už se síly vyrovnaly. Oba týmy hrají ve čtyřech. V krátké přesilovce měl největší šanci vyrovnat domácí Novák, když pálil od modré.
6:40
Slavia si zahraje přesilovku 4:3. Vyloučen je Zeman za hákování.
6:08
Kladno vede 1:0, Havel střílel od levého kruhu. Puk proletěl těsně nad ledem a zapadl za Fraňkova záda.
5:52
po 31. vteřinách se síly na ledě vyrovnají. Ven jde domácí Kolařík za nedovolené bránění, když se snažil zadržet puk v útočném pásmu.
5:20
Slavia si zahraje přesilovou hru. Za podražení byl vyloučen hostující Martin Frolík, když se snažil zastavit pronikajícího Divíška.
4:10
Šanci měla Slavia. Unikající Dlouhý prověřil pozornost Orcta střelou do levého horního rohu branky. Ale hostující gólman byl pozorný.
2:40
Začátek utkání se nese v bojovném duchu. Oba týmy se snaží kombinovat, ale zatím nebezpečnější šance chybí.