Diskuze

Hokejisté Zlína prohráli s domácím Přerovem, přesto ovládli Zubr Cup

Hokejisté Zlína v závěrečném utkání Zubr Cupu prohráli na ledě pořádajícího Přerova 3:4 v prodloužení, přesto ovládli se sedmi body turnaj. Přerov se díky vítězství posunul na druhé místo. Zlínští Berani předtím vyhráli nad Znojmem 5:2 a nad pražskou Slavií 4:0.

Ze strany Zlína nebyl zápas s Přerovem od 2. třetiny příliš povedený. Zato přerovský výkon gradoval a vyvrcholil vítěznou brankou v prodloužení. Jinak Ševci odehráli dobrou sérii a v přípravě naznačili, že předběžný cíl nastávajícího ročníku - dostat se do předkola play off je reálný. Dál však bude třeba budovat kádr, který dnes má na osmé místo, což je vzhledem k tradici a prestiži tohoto sportu ve městě zatím málo.