Tvrdíkova bomba skončila na zadním plexi.
41:23
Icing Zlína.
40:59
Cetkovský mohl hned zkraje třetiny snížit, když dostal z rohu kluziště přihrávku do jízdy. Vystřelil zápěstím, ale Čech stačil puk na poslední chvíli vyrazit.
40:10
Obě mužstva změnila brankáře, za Murína chytá Čech, u domácích nahradil Lašáka Hylák.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Fanoušci po čtvrtém gólu už začali pískat naplno. Zlín dokázal využít téměř všechny své protiútoky a šance.
39:03
Zlín vede 4:0. Filip Čech nejprve v ideální příležitosti Lašáka nepřelstil, ale po chvíli vše napravil, když mu v signalizovaném trestu nahrál zpoza branky Martin Čech a zlínský útočník bez přípravy zamířil zblízka pod horní tyčku.
37:32
Šokovaní fanoušci nejprve začínali pískat, po chvíli začali nesměle skandovat "Ještě to zkusíme."
36:59
Zlín vede už 3:0. Hostům se povedl rychlý brejk, který založil Balaštík. Poslal puk na Martina Čecha, ten posunul dozadu na najíždějícího Vosátka a ten prostřelil brankáře Lašáka golfákem.
36:24
Šeda vystřelil zprava, puk poskakoval v brankovišti, ale za čáru se nedostal. Pak do zlínské branky najel domácí útočník a posunul ji.
34:35
Zlín vede 2:0. Okál skočil na led a hosté se dostali do přečíslední dvou na jednoho. Když už se zdálo, že zlínský veterán promrhal vhodnou chvíli na přihrávku, poslal puk najetému Balaštíkovi, který Lašáka propálil a a dává tak svůj druhý gól.
33:53
Leška inkasoval pukem tvrdou ránu a svíjí se na ledě. Je přerušeno a hráč je ošetřován přímo na ledě.
33:46
Nakládal dostal křížnou přihrávku na pravý kruh a vystřelil. Do Murína, který puk udržel ve výstroji.
32:57
Pucher nádherně našel najetého Havíře, jenž měl mezi kruhy čas a místo pro zakončení. Zamířil však vedle levé tyčky...
32:28
Zlín se však bude znovu bránit, za hákování je vyloučený veterán Okál.
31:39
Je po přesilovce, v jejím závěru měl po Tvrdíkově přihrávce šanci Somík. Jen nastavil hokejku, ale Murín se štěstím odolal.
30:52
Po souboji před zlínskou brankou zůstal ležet Rolinek a a diváci pískají a křičí: "Černá s...." Nevylučuje se.