Páté finále hokejového play-off

27:19
Sparta hraje přesilovku. Za hákování je vyloučený Mrázek.
27:02
Andrašovský dostal přihrávku do jízdy a měl vedle sebe jenom jednoho obránce. Pro jistotu se rozhodl pro rychlou střelu golfákem,kterou Duba vyrazil.
26:16
Pražané se dostali z tlaku, ale v útoku se do ničeho nedostávají. Po nepřesné přihrávce předvedli naopak další zakázané uvolnění.
25:12
A dotřetice icing.
25:06
Sparta se ve druhé třetině jen brání. Teď dvakrát vyhodila na zakázané uvolnění.
23:33
Čaloun projel po pravé straně a vystřelil. Duba k němu kotouč vyrazil zpátky a tak pardubický útočník zadovkou vrátil kotouč před branku, kde pálil bez přípravy najíždějící Pucher. Sparťanský gólman se stačil na poslední chvíli přesunout a nastavit pravý beton.
22:01
Lašák podržel Pardubice, když vykryl Sivkovu střelu z mezikruží.
21:38
Oba týmy jsou v plném počtu.
21:09
Snopek dostal kotouč na pravý kruh a vystřelil švihem. Trefil horní tyčku, Duba jen máchnul lapačkou.
20:01
20:00
Konec první třetiny. V jejím závěru ještě páiil zleva Sýkora do boční sítě.
19:38
Poměr sil na ledě se vyrovnává vzápětí. Blažek trefil holí do obličeje Ptáčka.
19:29
Dvě minuty za vražení Petra Sýkory na vražení dostává Podlešák. Pardubice hrají přesilovku.
18:00
Pucher se rozjel, narazil si se spoluhráčem a vystřelil bekhendem. Duba chytá.
16:43
Mrázek objel branku a u vzdálenější tyče vypálil zápěstím. Sparta se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
15:41
Neúnavný Ondřej projel opět po pravé straně a nebezpečně vypálil. Duba se jenom ohlédl, měl štěstí. Puk šel vedle.
14:54
Dlouho se hraje bez přerušení, Sparta se vymanila z největšího tlaku.
12:53
Pardubice využívají přesilovku a vedou 2:0. Miroslav Hlinka po vyhraném buly vypálil z pravého kruhu, Duba puk neudržel, vyšťouchl mu ho Ondřej a kotouč zůstal stát těsně před brankovou čárou. Nejdřív se k němu dostal Andrašovský. Gól.
12:42
Andrašovský si prodral podél levého mantinelu a dostal se až k zakončení. Puk ale přes Dubu z bezprostřední blízkosti nepropasíroval.
11:28
Domácí jsou v náporu, Duba se teď oháněl, střely na něj létaly ze všech stran. Zároveň se vylučuje, protože Vykoukal dorážel na Rolinka. Hrubost.