Diskuze

Pardubice jsou po dvou letech ve finále

O titul se v hokejové extralize popere Sparta s Pardubicemi, které v semifinálové sérii vyřadily České Budějovice 4:1 na zápasy. Pátý zápas se pro Jihočechy přitom nevyvíjel špatně. Už v šesté minutě se dostali do vedení, ale domácí ještě do konce první třetiny výsledek otočili. Zápas definitivně rozhodli čtvrtým gólem v čase 39:52.

Gratulace
Posílám gratulaci do Pardubic. Postoupili jste zaslouženě a doufám, že to dotáhnete do zdárného konce. A i když jsme vypadli již v semiši, tak sezonu beru jako velmi úspěšnou a na naše kluky jsem velice hrdá. Takže "perníci" hodně štěstí ve finále.

Paráda...
.. Pardubky jsem si přál, už se těším na finále. To bude atmosféra, SUPER. SPARTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ