Diváci nesledují moc útočnou podívanou, hra se odbývá většinou ve středním pásmu.
25:13
Litvínov je v plném počtu.
24:51
Puk skončil v Jarinově brance, ale chvíli předtím zazněl hvizd píšťalky čárového rozhodčího, který signalizovat ofsajd.
24:14
Kladno obléhá domácí branku, ale z tlaku vytěžilo jen střelu Kaberleho, kterou srazil Húbl až do ochranné sítě nad Jarinovou brankou.
23:13
Litvínov bude hrát v oslabení, poté co byl vyloučený Kotrla za držení.
22:55
Obě mužstva do druhého dějství vstoupila velice opatrně, zatím diváci neviděli jedinou střelu na branku.
21:24
Na začátku utkání dominuje řada nepřesností a chybných přihrávek.
20:01
20:00
Konec první třetiny. Hraje se pohledné utkání, Litvínov se dostal do dvoubrankového náskoku a vypadlo to nadějně. Jenže hosté dokázali bleskově odpovědět a stále jsou ve hře. Ovšem hrají velice pasivně.
19:22
Hübl nabral rychlost, jel po pravém křídle a od mantinelu vypálil. Kopřiva vyrazil.
18:56
Hosté se ubránili, Litvínov už se do žádné vážnější šance nedostal. Od modré to pouze zkoušel Prorok.
17:41
Obrovský tlak Litvínova nedokázali zužitkovat Zálešák s Brandou, jejich pokusy Kopřivu nepřekvapily.
16:56
Kladno se bude bránit, za podražení putuje na trestnou lavici Jelínek.
16:26
Litvínov se ubránil. Hosté si vypracovali tlak, ale kromě střel Kaberleho byl Jarina bez práce.
15:57
Druhý pokus Tomáše Kaberleho od modré, tentokrát kladenský obránce těsně minul levou tyčku.
15:29
Kaberleova dělovka od modré prosvištěla kolem Jariny, naštěstí pro něj šla těsně nad.
14:26
Kladno si také zahraje v početní výhodě. Za hrubost byl vyloučený domácí kanonýr Čaloun.
13:48
Kladno vzápětí snižuje. Nevinná akce hostujícího křídelníka Mrázka, který si najel do útočné třetiny, a od kruhu bekhedovou střelou nachytal brankáře Jarinu.
12:34
Litvínov vede 2:0. Nádherná kombinace prvního litvínovského útoku. Bojovník Prorok zavezl puk do třetiny a vystřelil. S jeho pokusem si Kopřiva ještě poradil, ale vyrazil puk jen před sebe. Tam se ho zmocnil Čaloun, ale místo střely nahrál osamocenému Hüblovi, který do odkryté části klece skóroval.
11:32
Kladno se nastěhovalo do pásma, zmáčlo soupeře. Po několika přihrávkách zakončoval Špelda. Jeho ránu Jarina vytěsnil vyrážečkou.
10:17
Kladenský Hrdina dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Hra pokračuje v plném počtu.
9:56
Hraje se velmi tvrdě a nyní Škoula nešetrně přimáčkl k mantinelu Kyselu.
8:56
Horna ihned po návratu pálil z pravého úhlu do Jarinových betonů.
8:15
Kladno je v plném počtu. V okamžiku, kdy na led naskočil z trestné lavice Horna, balancoval kotouč v brankovišti, ale ani Balázs, ani Hübl do nedokázali dotlačit do sítě.
7:49
Škoulova střela od modré lízla vnější konstrukci Kopřivovy branky, vzápětí vyhazuje na zakázané uvolnění Kasík.
7:02
Domácí rozehrávku zachytil Zajíc a ušetřil tak cenné vteřiny. S pukem se dostal až do útočného pásma.
6:15
Litvínov bude hrát druhou přesilovou hru, poté co byl vyloučený Horna za vysokou hůl.
5:40
Kotrla se řítil sám na Kopřivu, včas se ale stačili vrátil obránci Zeman se Špeldou, kteří litvínovského útočníka čistě zastavili.
3:40
První kladenská střela na branka. S Mrázkovým nahozením si však brankář Jarina bez potíží poradil.
3:00
Litvínov je při chuti, je stále nastěhován v útočné třetině. Kladno se ubránilo jen za cenu vyhození na zakázané uvolnění.