KLADNO - PARDUBICE 4:1 (1:1, 0:0, 3:0), konec zápasu
60:00
Konec zápasu.
59:51
Kolář se ještě snažil vylepšit gólovou bilanci hostů, ale střela z kruhu branku netrefila.
58:30
Kladno ani Pardubice už se nikam neženou. Zápas už jen dohrávají. V hledišti je 2652 diváků.

Nepřehlédněte

Kladno: Orct - Ševc, Evan, Pavlas, M. Štěpánek, Zeman, J. Mrázek, Trončinský, Hájek - Kalla, Patera, Bělohlav - Bílek, Gardoň, Frolík - M. Havel, Tatíček, Kuchler - Diviš, Čurilla, Jaroš.
Pardubice: Lašák - Píša, Havíř, Snopek, M. Čech, Čáslava, Linhart, Koma, M. Šeda - P. Sýkora, Rolinek, Hlinka - Čaloun, Blažek, Pivko - F. Mrázek, Tvrdík, Ondřej - Kolář, Koukal, Starý.
57:36
Hra i emoce se utišily.
55:06
Kladenská přesilovka skončila bez gólu. Největší šanci měl Patera. Po Divišově přihrávce střílel k protější tyčce, ale Lašák se stihl přesunout.
53:32
Rozhodčí Mikula přidal další dva tresty. Havíř jde na trestnou lavici za vražení na hrazení a Havel za nesportovní chování.
53:06
Kladno bude hrát proti třem. Dvě minuty si odsedí Čech za hákování.
52:13
Kladno si zahraje přesilovku. Sýkora neunesl nápor. Dvě vteřiny před koncem přesilovky srazil k zemi jednoho z kladneských hráčů a dostal dvě minuty za hrubost. Neodpustil si však ani průpovídky k rozhodčímu a vysloužil si další trest. Tentokrát za nesportovní chování a do konce utkání.
50:15
Pardubická přesilovka. Evan jde na trestnou lavici za držení.
48:47
Kladno využívá další přesilovku. Kala nahrával Bělohlavovi. Od něj se puk odrazil a pomalu klouzal do branky. Lašák ho sice zastavil, ale až za branovou čarou. To potvrdil i videorozhodčí.
47:55
Další přesilovka Kladna. Čaloun je vyloučený za vražení na hrazení.
46:25
Kladno využívá přesilovku a zvyšuje na 3:1. Kladno mělo hned od začátku tlak a dokázalo toho využít. Havlovu střelu tečoval do branky Frolík.
45:14
Přesilovka Kladna. Hákování si odypká Píša.
44:54
Kladno vede 2:1. Bílek objel branku a vytřelil. Lašák střelu jen vyrazil. Na dorážku Gardoně už nestačil.
43:29
Pasáž bez šancí zakončil střelou z levého kruhu Čurilla. Lašák puk vyrazil betonem.
41:06
Hraje se v pěti. Zkrácená přesilovka Pardubicím žádnou šanci nepřinesla.
40:01
Začala poslední třetina. Pokračuje hra čytři na čtyři.
40:00
Konec druhé třetiny. Při odchodu do kabin si ještě pardubický trenér Říha něco vyříkával s hlavním rozhodčím.
39:06
Bílek nahrál Zemanovi do prostoru mezi kruhy, ale ten na Lašáka vyslal jen mírnou střelu.