Diskuze

Nevídané: Slavia otočila z 0:3 na 6:3. A Kometa zase porazila Zlín

Nevídané zmrtvýchvstání se povedlo Slavii. Ta doma prohrávala s Litvínovem 0:3, nakonec ale triumfovala 6:3. Nevídaný je nejen obrat červenobílých, ale především jejich šest vstřelených gólů. Na takový počin totiž Pražané předtím potřebovali šest zápasů. A aby těch šestek nebylo málo: Slavia zvítězila po šesti předchozích porážkách za sebou.
AV

A55l53e17š 45V83a75j66g35a15r

29. 10. 2014 9:43

Nevídané, loňský mistr padá do první ligy...

0 1
možnosti
PK

To chce klid nebo lexaurin :). Je odehráno 16  17 kol...

1 0
možnosti
TS

T92o27m45á16š 77S52y86s

29. 10. 2014 7:30

Nevídané ... Zas tak nevídané to nebylo. Pamatuju si, je to pravda už řádka let, kdy Pardubice vedli v Budějkách 3:0 snad ještě v 50. minutě, aby po završení 60. odcházeli se skóre 3:6 (cca 20 let zpět)

MV

To je toho. Petra Kvitová to umí z 0:4 na 6:4. Madrid, viď že jo :-)

0 0
možnosti
MV

Možná podobný obrat jako u NYR-MIN, výkon nikoliv, tam seš někde jinde..

0 0
možnosti
PT

Lubina se po zápase pochválil, že jim řekl co mají a nemají dělat a oni to díky tomu otočili. Škoda že jim to neřekl ve všech předchozích zápasech :-)

FB

Gratulace do Brna i do Prahy. Kometa vítězstvím nepřekvapila,Slavia šokovala.

6 0
možnosti
PS

Popravdě takový obrat Slavie sem vůbec nečekal, a tvůj podobně laděný příspěvek taky ne. Tak gratulace k nevídanému obratu..

2 0
možnosti
PZ

Myslim,ze cely tym Slavie prodelal o prvni pauze Bypass...jinak ten restart nelze nazvat....opravdu se na to dalo koukat...:-)...Ale Lubina ven zustava..;-€

28. 10. 2014 20:00

Statečný boj proti all-stars Extraligy. Bohužel ho opět hrubě ovlivnili rozhodčí při prvním klíčovém gólu. Co mě ovšem překvapilo nejvíc, byly vulgární urážky ostravského klubu od hostujících diváků. Zajímalo by mě, jakých úspěchů by tento tým bez historie dosáhl, nebýt právě Vítkovic...

3 2
možnosti
TW

Neplakej Davídku :-) Zcela regulérní gól Třince, který sudí neuznal protože se upísknl, jsi ve svém výčtu jistě zcela nevědomky zamlčel ;-D

7 1
možnosti

T69o89m13á98š 23Č30e95c35h

28. 10. 2014 19:50

Proti Cheze jsme jako Třinec hráli slabě, jakoby bez ducha. Dneska od 1.minuty tam bylo nasazení a měli jsme rozdílového hráče, Vítky naprosto zoufalé dopředu. Jinak atmosféra výborná v hledišti, čemu trochu chyběla kvalita na ledě.