Zahájení přípravy zlínských hokejistů, vpravo je Petr Čajánek.

Zahájení přípravy zlínských hokejistů, vpravo je Petr Čajánek. | foto: Němec Zdeněk, ČTK

Zlínští hokejisté prohráli i druhý zápas letní přípravy

• 0
Také ve druhém utkání letní přípravy extraligoví hokejisté PSG Zlín prohráli. Po domácí porážce 0:2 se Skalicí nestačili svěřenci kouče Rostislava Vlacha ani na Vítkovice, z jejichž ledu si přivezli výsledek 2:5.

"Aspoň jsme dali gól," reagoval kouč úřadujících českých vicemistrů. "Výsledky mě neznepokojují, zatím o ně nejde. Hodně zkoušíme mladé hráče," připomněl Vlach, že k utkání vůbec nenominoval Balaštíka s Čajánkem.

Ve Vítkovicích nabral Zlín dvougólovou ztrátu v první třetině. Pak porážku pouze korigovali Holík s Honejskem.

"Hrálo se na těžkém ledě, my jsme měli v první třetině hodně vyloučených, což nás stálo hodně sil a dva inkasované góly. Je ale potřeba uznat, že tým podal jen průměrný výkon," poznamenal trenér Vlach.

Zlín od čtvrtka do soboty čekají tři zápasy Rona Cupu v Trenčíně, poté chce kouč redukovat sestavu.