ŠPATNÝ DEN. Chomutovští hokejisté dostali tři góly a ještě jim vykradli šatnu.

ŠPATNÝ DEN. Chomutovští hokejisté dostali tři góly a ještě jim vykradli šatnu. | foto: Martin Adamec, MAFRA

Chomutovským hokejistům vykradli kabinu, zápas proti Slavii nedohráli

• 37
Prohrávali už 0:3, ale ještě hůř než na ledě bylo chomutovským hokejistům v kabině. Když o druhé přestávce přípravného zápasu proti Slavii v pražském Edenu přišli do šatny, zjistili velmi nepříjemnou věc: kdosi jim kabinu vykradl.

„Ztratily se takové ty klasické věci, jak to při těchto krádežích bývá. Hráči přišli o peněženky, telefony, peníze či kreditní karty,“ řekl generální manažer klubu Jaroslav Veverka.

Do poslední třetiny už ani nenastoupili, zápas zůstal nedohraný. Góly za Slavii v druhé třetině dali Micka, Poletín a Růžička.

Anderlecht neslavil. Vykradli mu šatnu

Jak při předkole Ligy mistrů na Strahově okradli Belgičany

Hokejisté Českých Budějovic si začínají zvykat na éru po gólmanu Romanu Turkovi, který překvapivě ukončil kariéru (dále čtěte: Hokejový brankář Turek ukončil kariéru). Branku už teď hájil Jakub Kovář a dobrým výkonem pomohl k vítězství nad Plzní 3:2.

Hosté bez lídra Martina Straky nedokázali vyrovnat ani v závěrečné power play, naopak tyč jejich prázdné klece nastřelil Jan Novák. Dva góly vítězů vstřelil bek František Ptáček. Oba týmy se utkaly již v úterý, kdy vyhrála doma Plzeň 3:1.

Hráči Kladna porazili Karlovy Vary 4:3 po nájezdech, když rozhodující trefu zaznamenal obránce Libor Procházka. Středočeši nasadili do utkání i posilu kanadského útočníka Tylera Harrisona a také ruského beka Samvela Mnacjana, jenž je v klubu na několikadenní zkoušce.

Harrison se hned zapsal mezi střelce. Snížil na 2:3 a pomohl k remíze v základní hrací době, kterou zajistil dvě minuty před sirénou Toman. Následné nájezdy, na nichž se trenéři dohodli, vyhrálo Kladno 3:0. Góly dali Libor Procházka, Melka a Kos.