Reportáž skončila 25. 10. 2007 20:06

ČESKÉ BUDĚJOVICE - PARDUBICE

16. kolo hokejové extraligy

23:00
Útočník hostí Ondřej se protáhl podél pravého mantinelu a z prostoru kruhu přes obránce vystřelil švihem, Turek střelu varáží do rohu za branku.
22:30
Píša je na ledě, hosté jsou v pěti.
22:06
Brankář Lašák se musel natáhnout proti střele golfem obránce Frola od modré čáry, před brankou se ještě tečovat snažil Hübl.
21:52
Pardubice vyhazují.
20:30
Na dvě minuty za hákování odchází na trestnou lavici Píša, začíná přesilová hra domácích.
20:10
Domácí v náporu. Nejdříve se ke střele dostával Hübl, byl ale hákován, po něm z prostoru mezi kruhy střílel obránce Vydarený, puk končí těsně mimo.
20:01
Druhá třetina byla zahájena.
20:00
První třetina skončila. Hosty hodně nabudilo brzké vedení o dva góly, jejich nápor ale opadl jakmile domácí snížili na rozdíl jedné branky, ti poté přidali na důraze a dokázali si vytvořit i více příležitostí.
17:59
Frolo našel z rohu hřiště volného Brabence, který střelou z první trefuje Lašáka do prsou. Pardubický brankář stihl včas skočit proti jeho pokusu rybičku.
17:30
Budějovický Kotrla měl před sebou prázdnou branku, celou akcí byl ale zaskočen a puk mu přeskočil v finální chvíli čepel.
16:35
Domácí Sailer střílel z modré čáry, před brankou se z otočky ještě dorážet snažil Šimánek, brankář Lašák se ale pohotově přemístil.
15:49
Tomáš Frolo chybně rozehrál z červené čáry a tak bude se znovu vhazovat před budějovickým Turkem.
15:15
Na trestnou lavici za faul na Sailere odchází Petr Sýkora, dvě minuty si odsedí za hákování. Přesilová hra domácích.
14:50
Šimánek vybojoval u pravého mantinelu puk pro Sailera, který jen těsně minul branku Lašáka.
14:30
Pivko kombinoval s Pucherem v pásmu domácích, následně se ke střele dostal útočník Somík, ale puk z jeho hokejky byl sražen nad branku Turka.
14:10
Domácí díky snížení na 1:2 srovnali hru a po skončené přesilové hře jsou v mírném náporu.
12:38
Hosté jsou kompletní.
12:05
Budějovický kapitán střílel z prostoru mezi kruhy, Lašák jeho pokus vyráží vysoko nad sebe a puk následně jeden z obránců vyhazuje.
11:45
Do obrovské šance se dostali domácí, z pravé strany přihrával Hřebejk na volného Šimánka, ten mohl střílet do prázdné branky, puk ale srazil obránce Pardubic Linhart.
11:00
Brankář Lašák kryje střelu Veselého z pravého kruhu, jeho rána ale nebyla příliš přesná a před brankou nikdo zjeho spoluhráčů nestínil.