Diskuze

Hradec - Třinec 3:0. Machovský vynuloval Oceláře, domácí opět prodlužují finále

Hokejisté Třince nevyužili ani druhý mečbol k zisku mistrovského titulu. Páté extraligové finále bylo od první minuty v režii Hradce Králové, když se po 27 sekundách prosadil Patrik Miškář. Série se tak opět přesouvá do Třince, pokračuje už v pátek.

V55a22š57e49k 25Ř35í57h53a

26. 4. 2023 23:10

Příští zápas počítám že bude pískat Mrkva ;-D;-D

0 1
možnosti
AM

Hradci zbývá dát dva góly. Dva vítězné góly... :-)

2 0
možnosti
LP

A čekal snad někdo jiný výsledek? Titul bude Třinec slavit doma.

V útotu jsme totálně jaloví.....

Chtělo by to vzít z juniorky Haase, Cedza a Ramika a rozhýbat hradeckou obranu..........

Oceláři!!!!

4 1
možnosti

V67a91š12e46k 22Ř17í80h66a

26. 4. 2023 23:12

Z té co je přejela Sparta 4:0 na zápasy?;-D;-D;-D To počítám že neklapne. Třinec moc dobře ví proč kupuje hráče z jiných týmů. Jako třeba Kaňáka z Plzně.

0 1
možnosti
JP

Popisek u fotky s hradeckým brankářem - zasahuje Marek Matějovský???

0 0
možnosti
ŠD

Kecálkové z Rokle se svýma řečma o nejslabším soupeři Třince a předčasným finále nějak zdekovali.

MN

Fantastický hokej. Opravdu letošní play off a hlavně ty tři série Třince to je vrchol hokeje. Vypadá to na 7 zápasů, Hradec tam lítá jako blázen, Třinec to tlačí, ale to štěstíčko se od něho odvrátilo. Jedině tam musí Moták vrazit zpátky štístko Svačinu a snad se to štěstí zase vrátí. Protože zastavit rozjetý Hradec bude nesmírně těžké.

13 5
možnosti
TB

Já si nemůžu pomoci, ale tohle fakt vypadalo jak divadlo pro diváky a asi i sponzory. Viděl jsem tedy jen 3. třetinu, ale Třinec to normálně úplně vypustil. Neřekl bych, kdyby nějak tlačili a prostě jim to tam nepadlo, to se stane. Ale tohle ... No, to bude překvapení, jak někdo mávne kouzelným proutkem a Třinec bude příští zápas hrát zase tak jako první 3 zápasy:-).

3 18
možnosti
HU

Třeba chtějí korunovaci na domácím hřišti.

1 0
možnosti
JP

Mančaft Slováků utřel, fajn. Ať hrají hornouherský pohár.

4 15
možnosti
ČK

A vy jděte hrát pohár Béďu Trávníčka. Ne hokejové město bez historie... A klub bez vlastní licence...