Za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni Ambruz a Výborný, oba vyfasovali dvouminutový trest za hrubost.
27:16
Plzeň přesilovku nevyužila, Horáček je zpátky na ledě.
26:38
Vsetín se zatím brání úspěšně. Nebezpečí pro Biegla znamenala pouze Řezníčkova bomba, kterou domácí gólman vyrazil betonem.
25:16
Horáček zasáhl vysokou holí pronikajícího Ujčíka a míří na dvě minuty na trestnou lavici.
23:58
Domácí zvyšují už na 5:0. Vampola se uvolnil a vypálil z prostoru mezi kruhy, Hamrla jeho přízemní střelu vykopl k Hudlerovi, jenž z úhlu vrátil puk do odkryté klece a dal už druhý gól v zápase.
23:15
Vsetín využívá přesilovku a vede už 4:0. Hudler poslal od vlastní modré přihrávku do jízdy Kucharczykovi, jenž se efektní stahovačkou zbavil obránce a golfovým úderem se trefil pod víko plzeňské branky. Šmída v plzeňské brance nahrazuje Hamrla.
22:38
První minutu přesilovky sehrál Vsetín laxně, Plzeň jej nepustila do vážnější šance.
21:38
Hudler se pokusil překvapit Šmída hned z buly, ale hostující gólman puk zachytil. Na trestnou lavici ovšem putuje za nebezpečnou hru vysokou holíé Švík a Vsetín hraje přesilovku.
20:43
Horáček chyboval v rozehrávce, Matějovský nahrál Strakovi, jenž vypálil z prostoru mezi kruhy, ale domácí gólman Biegl kotouč reflexivně vyrazil.
20:01
Byla zahájena 2. třetina.
20:00
Skončila 1. třetina. Vsetínu vyšel výborně vstup do utkání, kdy třikrát skóroval. Naopak hosté v úvodu zcela propadli. Postupem času hru vyrovnali, začali hrát, co chtěli. Přidali na důrazu, nicméně dobstali se jen do pár šancí. Hraje se oboustranně rychlý, důrazný a tvrdý hokej.
18:44
Za protesty vyfasoval osobní desetiminutový trest plzeňský Štefanka.
18:21
Po delší době jsou obě mužstva v plném počtu. Pokračuje se ve strhujícím tempu.
17:16
Adamský tvrdě atakoval Biegla v brankovišti. Nevylučuje se.
17:04
Vsetín hraje ve čtyřech, oslabení o dva muže přestál díky tvrdé hře a včasnému přistupování k hráčům.
16:21
Plzeň bude hrát 28 vteřin pět na tři. Hudler je vyloučen na dvě minuty za hákování, navíc osobní desetiminutový trest vyfasoval domácí kapitán Stantien.
15:45
Štefanka tečoval Výborného střelu těsně mimo Bieglovy branky.
14:49
Dvě vteřiny před návratem Dobroně na led fauloval Vak. Je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí. Domácí nejenom, že nevyužili dvojnásobnou přesilovku, ale za 34 vteřin se budou muset bránit početní výhodě Plzně.
13:37
Dvakrát zkoušel přelstít Šmída v plzeňské brance Hudler, ale neuspěl.
13:25
Za sekání je vyloučen Řezníček, Vsetín má minutu a 26 vteřin výhodu dvou mužů v poli.
13:06
Hudler vybídl ke skórování Demla, jenž trefil boční konstrukci plzeňské branky.
12:51
Kotáska hákoval Dobroň, domácí hrají první přesilovku.
12:10
Hurtaj se zmocnil puku odraženého od hrazení, z první vypálil na domácí brankuuz, ale Biegl puk vyrazil.
11:30
Plzeň se z úvodního otřesu vzpamatovala, přidala na důrazu, na bruslení.
07:48
Plzeň po oddechovém čase přidala, usadila se v pásmu, ale zformovaná domácí defenziva je do šance nepustila.
06:01
Domácí zvyšují již na 3:0. Vsetínu vyšel úvod zápasu parádně. Ambruzovi naservíroval zpoza branky přihrávku Kotásek a Ambruz se trefil střelou těsně nad ledem k tyči. Plzeňští trenéři si vybrali oddechový čas. Šmíd, jenž inkasoval třikrát ze čtyř střel, zůstává v plzeňské brance.
04:20
Vsetín vede už 2:0. První útok zamíchal puk za brankou, Vak jej přihrál Vozdeckému, který našel před brankou Horáčka a obránce, který je ve Vsetíně na hostování ze Slavie, trefil odkrytou branku. Je to jeho první branka ve Vsetínském dresu.
03:38
Vsetín vede 1:0. Hudler se zmocnil puku, jež poskakoval v prostoru meyi kruhy a příklepem trefil prostor mezi levou tyčkou a Šmídovým betonem.
03:12
Hraje se ve svižném tempu. Domácího gólmana Biegla prověřil střelou z levého kruhu Andrašovský, Biegl vyráží.