Svoboda vychytal střelce Spartaku

Moskva - Všechny střely z hokejek hráčů Spartaku Moskva zlikvidoval český brankář Adam Svoboda v utkání 6. kola ruské ligy. Pomohl tak Togliatti k vítězství 2:0. Svoboda přitom v sobotu nedohrál zápas proti vicemistrům z Jaroslavle, po třetím inkasovaném gólu se nechal vystřídat už v 21. minutě.

V čele tabulky je stále Jaroslavl, která dnes vyhrála 4:2 v Ufě. Na poslední gól vítězů přihrál v 56. minutě Antipovovi český obránce Karel Rachůnek. Stejný počet bodů má i druhý Omsk, který sehrál o zápas více.

Výsledky - 6. kolo:
Novokuzněck - Kazaň 6:3, Novosibirsk - Nižněkamsk 1:3 (za hosty Piroš 0+1), Magnitogorsk - Čerepovec 2:2 po prodl., Ufa - Jaroslavl 2:4 (za hosty Rachůnek 0+1), Togliatti - Spartak Moskva 2:0, Podolsk - Omsk 2:3, Tver - Voskresensk 2:1, Dynamo Moskva - Petrohrad 3:2.

ŠVÝCARSKO

Hokejisté Basileje zvítězili v dnešním předehrávaném utkání 34. kola švýcarské ligy v Curychu
4:2 a v tabulce se na svého protivníka po druhé výhře bodově dotáhli. Domácí tým sice vedl po gólu slovenského útočníka Róberta Petrovického, soupeř však kontroval třemi brankami za