Tomáš Netík
| foto: hclev.eu
Třikrát se na domácího brankáře Mikka Koskinena rozjel Netík, jenž byl úspěšný jednou. Jeden ze dvou pokusů proměnil také Vondrka. O bodu navíc pro Sibir rozhodl v osmé sérii Jonas Enlund, jenž překonal Jaroslava Januse poté, co Netík ve svém třetím nájezdu trefil Koskinena pouze do betonů.
Slovan prohrál třetí z posledních čtyř zápasů a v tabulce Západní konference drží poslední osmé postupové místo do play-off.
Kontinentální hokejová ligaChabarovsk - Dinamo Minsk 4:2 Vladivostok - Atlant Mytišči 3:2 v prodl. (za hosty Němec 0+1) Barys Astana - Záhřeb 4:1 Novosibirsk - Slovan Bratislava 1:0 po sam. nájezdech |
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
24 |
16 |
3 |
2 |
3 |
80:37 |
56 |
2. |
Kazaň |
23 |
13 |
4 |
2 |
4 |
68:44 |
49 |
3. |
Čeljabinsk |
24 |
5 |
4 |
2 |
13 |
49:73 |
25 |
4. |
Chanty-Mansijsk |
24 |
5 |
2 |
5 |
12 |
57:72 |
24 |
5. |
Jekatěrinburg |
24 |
6 |
1 |
4 |
13 |
51:67 |
24 |
6. |
Lada Togliatti |
24 |
4 |
4 |
1 |
15 |
46:66 |
21 |
7. |
Nižněkamsk |
23 |
2 |
5 |
4 |
12 |
65:88 |
20 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
25 |
16 |
0 |
4 |
5 |
80:47 |
52 |
2. |
Barys Astana |
25 |
10 |
4 |
4 |
7 |
78:67 |
42 |
3. |
Ufa |
26 |
12 |
1 |
2 |
11 |
73:70 |
40 |
4. |
Novosibirsk |
22 |
8 |
3 |
1 |
10 |
54:53 |
31 |
5. |
Vladivostok |
24 |
6 |
5 |
0 |
13 |
62:81 |
28 |
6. |
Novokuzněck |
23 |
5 |
4 |
3 |
11 |
39:69 |
26 |
7. |
Chabarovsk |
26 |
5 |
2 |
3 |
16 |
56:90 |
22 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
25 |
21 |
1 |
2 |
1 |
111:56 |
67 |
2. |
Jokerit Helsinky |
26 |
16 |
2 |
2 |
6 |
80:61 |
54 |
3. |
Dinamo Minsk |
24 |
11 |
3 |
4 |
6 |
66:57 |
43 |
4. |
Slovan Bratislava |
24 |
9 |
2 |
2 |
11 |
60:62 |
33 |
5. |
Atlant Mytišči |
24 |
7 |
3 |
4 |
10 |
60:67 |
31 |
6. |
Záhřeb |
27 |
8 |
2 |
1 |
16 |
59:83 |
29 |
7. |
Dinamo Riga |
25 |
7 |
1 |
3 |
14 |
53:75 |
26 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
25 |
19 |
1 |
1 |
4 |
81:40 |
60 |
2. |
Dynamo Moskva |
24 |
14 |
2 |
2 |
6 |
69:53 |
48 |
3. |
Nižnij Novgorod |
24 |
11 |
3 |
4 |
6 |
68:55 |
43 |
4. |
Jaroslavl |
24 |
9 |
2 |
5 |
8 |
63:62 |
36 |
5. |
Viťaz Podolsk |
22 |
9 |
2 |
1 |
10 |
63:72 |
32 |
6. |
Čerepovec |
24 |
6 |
5 |
3 |
10 |
65:67 |
31 |
7. |
HK Soči |
21 |
5 |
2 |
2 |
12 |
35:57 |
21 |