hokej, ilustrační foto

hokej, ilustrační foto | foto: AP

Hokejisté Petrohradu porazili CSKA a v semifinále KHL se ujali vedení

• 0
Hokejisté Petrohradu vyhráli v semifinále Kontinentální ligy v Moskvě nad CSKA 5:2 a v sérii se ujali vedení 2:1. Obhájci Gagarinova poháru rozhodli zápas na přelomu první a druhé třetiny, kdy vstřelili tři góly za čtyři a půl minuty. Domácí tým pak za stavu 1:4 vystřídal brankáře, ale na obrat se už nevzmohl.

Petrohrad vstoupil do série domácí porážkou v prodloužení, ale další dvě utkání vyhrál. Ve finále Východní konference vede Kazaň nad Čeljabinskem 2:0, v úterním třetím duelu by se mohl do sestavy Ak Barsu po zranění vrátit nejproduktivnější český hráč v play off Jiří Sekáč.