Diskuze

Hokejová Liga mistrů: Liberec uspěl v nájezdech, Sparta prohrála

Hokejisté Liberce vstoupili do Ligy mistrů domácí výhrou nad norským Lörenskogem 4:3 v prodloužení, když český šampion přišel o plný bodový zisk tři vteřiny před koncem třetí třetiny. Sparta ve svém druhém duelu v soutěži podlehla v domácí premiéře švédskému Färjestadu 1:2, klub z Karlstadu otočil výsledek v závěrečném dějství.
FK

Tak dnešní zápas v Pardubicích je přímá ukázka toho jak klub ( nebo vlastník haly - město ) nedokáže zvládnout pořadatelství hokejového zápasu. Návštěva byla pěkná ( 3538 ), avšak cca tisíc lidí nevidělo první gól utkání, neb prostě otevřeme jenom 3 pokladny. Takže někteří šťastlivci viděli z první třetiny závěrečných pět minut. Vstupné jednotné, 50 stání, 100 sezení, bez určení místa - sedněte si kam chcete a je místo ( akorát vám zavřeme půl stadionu - ano některé sektory byly zamčené ). O frontách u stáncích nemluvě - tohle se mě naštěstí netýkalo, protože už z dřívějška vím, že to co se tam prodává za klobásy, nejsou klobásy, ale zubní pasta v tubě a max do 4 hodin vás přepadne řidká nemoc.... A ve finále bylo fakt dobrý uzavřít půlku východů při odchodu diváctva. Na to musel někdo vystudovat minimálně dvě vysoké školy. Chodím i na hokejový krajský přebor, ale takovéhle diletantství jsem už dlouho nezažil. Takže na Perníkov už zase nějaký čas chodit nebudu. Ještě že se toho Zbynďa nedožil.....