U rozhodující branky, kterou v 62. minutě vstřelil Milan Bartovič, asistoval český obránce Tomáš Mojžíš.
Petrohrad vyhrál 3:2 v Chanty-Mansijsku, první gól vítězného týmu dal v přesilovce Petr Průcha. Na vyrovnávací branku domácí Jugry přihrál český zadák Marek Trončinský, Chanty-Mansijsk pak nad nejlepším týmem celé ligy dokonce vedl, ale těsný náskok neudržel.
Výsledky:
Chanty-Mansijsk - Petrohrad 2:3 (Trončinský 0+1 - Průcha 1+0)
Barys Astana - Dynamo Moskva 4:2
Čeljabinsk - Jekatěrinburg 3:1
Čerepovec - Kazaň 0:2
Jaroslavl - Chabarovsk 4:1
Nižněkamsk - Ufa 1:2
Nižnij Novgorod - Novokuzněck 5:2
Atlant Mytišči - Novosibirsk 2:3 po sam. nájezdech
Spartak Moskva - Slovan Bratislava 3:4 v prodl. (za hosty Mojžíš 0+1)
Viťaz Čechov - Dinamo Minsk 2:4 (za hosty Irgl 0+1)
Doněck - CSKA Moskva 1:2 po sam. nájezdech
Dinamo Riga - Lev Praha 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Východní konference
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-Omsk | 50 | 26 | 9 | 5 | 10 | 146:114 | 101 |
2. | x-Kazaň | 50 | 26 | 6 | 8 | 10 | 151:108 | 98 |
3. | x-Čeljabinsk | 51 | 27 | 3 | 8 | 13 | 148:119 | 95 |
4. | x-Magnitogorsk | 50 | 26 | 0 | 12 | 12 | 163:116 | 90 |
5. | x-Ufa | 50 | 23 | 5 | 6 | 16 | 145:135 | 85 |
6. | x-Barys Astana | 51 | 22 | 5 | 6 | 18 | 170:157 | 82 |
7. | x-Novosibirsk | 50 | 20 | 7 | 7 | 16 | 120:113 | 81 |
8. | Nižněkamsk | 50 | 16 | 9 | 6 | 19 | 136:146 | 72 |
9. | Chanty-Mansijsk | 50 | 17 | 7 | 3 | 23 | 145:163 | 68 |
10. | Novokuzněck | 50 | 14 | 4 | 5 | 27 | 127:170 | 55 |
11. | Chabarovsk | 50 | 11 | 5 | 1 | 33 | 113:162 | 44 |
12. | Jekatěrinburg | 50 | 7 | 1 | 12 | 30 | 103:173 | 35 |
Západní konference
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | x-Petrohrad | 50 | 36 | 1 | 3 | 10 | 174:108 | 113 |
2. | x-CSKA Moskva | 50 | 23 | 13 | 0 | 14 | 147:102 | 95 |
3. | x-Dynamo Moskva | 50 | 26 | 9 | 2 | 13 | 147:111 | 98 |
4. | x-Jaroslavl | 50 | 24 | 10 | 0 | 16 | 127:112 | 92 |
5. | x-Čerepovec | 50 | 20 | 7 | 7 | 16 | 131:113 | 81 |
6. | x-Slovan Bratislava | 50 | 17 | 10 | 5 | 18 | 119:121 | 76 |
7. | Lev Praha | 50 | 22 | 1 | 4 | 23 | 129:131 | 72 |
8. | Dinamo Minsk | 50 | 18 | 6 | 5 | 21 | 121:142 | 71 |
9. | Doněck | 50 | 17 | 6 | 6 | 21 | 129:137 | 69 |
10. | Atlant Mytišči | 50 | 17 | 4 | 8 | 21 | 130:141 | 67 |
11. | Nižnij Novgorod | 50 | 17 | 2 | 8 | 23 | 135:144 | 63 |
12. | Viťaz Čechov | 50 | 11 | 7 | 8 | 24 | 116:144 | 55 |
13. | Spartak Moskva | 50 | 10 | 6 | 7 | 27 | 102:147 | 49 |
14. | Dinamo Riga | 50 | 12 | 3 | 4 | 31 | 103:148 | 46 |
Poznámka: Týmy označené "x" mají jistý postup do play off. Na prvních dvou místech jsou vedoucí týmy divizí.
Slovensko |
Výsledky:
Skalica - Piešťany 5:3 (za domácí Vyrůbalík 0+1)
Martin - Trenčín 1:5 (Marosz 0+2)
Nitra - Banská Bystrica 4:1 (za domácí Podstavek 0+1)
Košice - Poprad 5:2 (za domácí Šeda 0+1)
Zvolen - Žilina 3.4 v prodl. (za domácí Výborný 1+0)
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Zvolen | 49 | 29 | 6 | 3 | 11 | 180:127 | 102 |
2. | Košice | 49 | 27 | 4 | 4 | 14 | 182:119 | 93 |
3. | Nitra | 49 | 24 | 8 | 4 | 13 | 164:123 | 92 |
4. | Piešťany | 49 | 22 | 3 | 11 | 13 | 125:115 | 83 |
5. | Skalica | 49 | 23 | 4 | 2 | 20 | 177:163 | 79 |
6. | Trenčín | 49 | 20 | 6 | 6 | 17 | 146:140 | 78 |
7. | Banská Bystrica | 49 | 18 | 5 | 4 | 22 | 131:158 | 68 |
8. | Poprad | 49 | 17 | 5 | 4 | 23 | 158:159 | 65 |
9. | Žilina | 49 | 13 | 3 | 8 | 25 | 128:168 | 53 |
10. | Martin | 49 | 11 | 5 | 3 | 30 | 111:176 | 46 |
11. | Slovensko 20 | 20 | 2 | 0 | 0 | 18 | 34:88 | 6 |
EBEL liga |
Skupina o play off:
Salcburk - Znojmo 4:3 (3:2, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Komarek, 7. Heinrich, 18. Obrist, 43. Cullen - 7.
Beránek (Pucher, Uram), 19. Beroun (Strömberg, Havlík), 23. Lattner (Fiala, Jarůšek).
Lublaň - Innsbruck 5:3
Dornbirn - Székesfehérvár 5:3
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Znojmo | 6 | 4 | 0 | 2 | 23:11 | 12 |
2. | Lublaň | 6 | 4 | 0 | 2 | 20:16 | 9 |
3. | Salcburk | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:20 | 9 |
4. | Dornbirn | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:22 | 7 |
5. | Székesfehérvár | 6 | 2 | 0 | 4 | 14:17 | 6 |
6. | Innsbruck | 6 | 2 | 0 | 4 | 15:22 | 4 |
Skupina o umístění:
Klagenfurt - Linec 3:2 po sam. nájezdech
Štýrský Hradec - Villach 4:2 (za domácí J. Novák 0+2)
Vídeň - Záhřeb 4:5
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Vídeň | 6 | 5 | 0 | 1 | 18:10 | 14 |
2. | Linec | 6 | 4 | 1 | 1 | 24:19 | 9 |
3. | Štýrský Hradec | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:14 | 8 |
4. | Záhřeb | 6 | 2 | 1 | 3 | 18:21 | 8 |
5. | Klagenfurt | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:16 | 7 |
6. | Villach | 6 | 1 | 1 | 4 | 12:21 | 4 |