Druhé vystoupení hokejistů na MS v Rize komentují Tomáš Hlavinka a Jiří Kovařík

41:55
Po vyhraném buly střilel prudce od modré Robar, ale trefil Hniličku do hrudi.
41:25
Český tým drží Slovince v obranné třetině, ale přihrávka na Krajička skončila ofsajdem.
40:01
Třetí třetina byla zahájena. Ještě pět vteřin bude na trestné lavici Goličič.
40:00
Druhá třetina končí, Slovinci ji vyhráli 2:1. V závěrečné české přesilovce dostal český tým Slovince pod tlak, ale všechny jeho akce končily u slovinského gólmana Kristana.
38:05
Dvě minuty za hákování dostane za faul na Tenkráta Goličič.
37:40
Slovinci se dostali do útočného pásma, Razingerovo nahození tečoval český obránce Richter, ale Hnilička jeho ránu jistil.
36:50
Češi už se opět tlačí do útoku, Štefan obkroužil branku a mířil mezi Kristanovy betony, slovinský brankář ale jeho střelu vykryl.
34:54
Slovinci snižují na 5:3. Střelou od modré českého gólmana prostřelil Kranjc.
34:20
Plekanec s Bulisem šetří čas v útočném pásmu. Slovinci se nemohou usadit v útočném pásmu.
32:40
Znovu se bude vylučovat, Martin Škoula dostane dvě minuty za hákování.
31:36
Češi se ubránili, Richter je na ledě.
30:36
Slovinci zatlačili český tým do obranné třetiny, ale Češi se brání.
29:36
Podruhé dnes na trestnou lavici usedne Martin Richter, tentokrát za držření.
28:27
Češi soupeře jasně přehrávají, Hubáček se od zadního mantinelu protáhl až před brankáře Kristana, ten byl ale na místě.
27:14
Slovinci se v přesilovnce poprvé ubránili, čeští hráči ale pěkně kombinovali, do vyložené šance se ale nedostali.
25:14
Další přesilovka pro český tým, za faul na Rolínka odchází na trestnou lavici Goličič za držení.
24:28
Michálek využívá další přesilovku, zpoza branky střelci přihrál Balaštík. Češi se drželi celou přesilovku v útočném pásmu a Slovinci byli unavení.
22:53
Bude se vylučovat, Plekance fauloval Vidmar a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
21:55
Čeští hokejisté se snaží najít cestu do útočného pásma, akce Bednáře ale skončila ofsajdem.
20:24
Sotlar snižuje na 4:2, po pěkné kombinaci mu před prázdnou branku nahrál Razinger.