Diskuze

Bilbao slaví zisk španělského Superpoháru, Barcelona manko nevymazala

První zápas prohráli 0:4 a ani v odvetě souboje o španělský Superpohár fotbalisté Barcelony neuspěli. Odhodlané Bilbao bylo proti, v katalánské metropoli remizovalo 1:1 a po 31 letech podruhé získalo prestižní trofej. Na gól Lionela Messiho odpověděl současný hrdina baskického celku Aritz Aduriz, který navázal na hattrick z úvodního duelu.
JS

J19o41s85e97f 38S90t77a68r46ý

18. 8. 2015 16:34

No někteří tady po prvním zápase psali něco o obratu...

0 0
možnosti
RB

Myslím, že Barcelona dokázala velkou věc a přerušila sérii zápasů, kdy dostala po 4 brankách. To bych považoval za velké zlepšení a vzal si z toho pozitiva do budoucnosti.;-D

1 0
možnosti
KK

Čekám,kdy napadne šéfy přivést nějaké stopery.Tito dva/P.M/ jsou jen přesvědčeni o své nepostradatelnosti a fotbalovosti.Barcelona dlouho neměla tak slabou obranu.Překvapení bylo už prodloužení smlouvy Alvesovi.Možná by to Pavel odehrál líp.V

0 0
možnosti
LW

Tak napadnout je to může, ale stejně budou muset rok čekat.

0 0
možnosti
PS

Bilbao otřesní matláci, dnes nepředvedli vůbec nic, v podstatě jen po třech vteřinách a dvou přihrávkách odevzdávali balony Barceloně, tým nekopů. Naštěstí Barcelona byla opět marná, takže na obrat nemohla ani pomyslet. Piqué je hloupý člověk, neukázal to poprvé.

0 5
možnosti
PS

Ještě musím dodat, že pobavil i ten hezounek z Bilbaa, co si osmdesát minut na lavičce dělal účes, poté šel na hřiště, podělal vše na co sáhl a dostal rudou. Podobnost s Váchou nejen vzhledem ale i intelektem.

7 0
možnosti

Nedalo se čekat, že to otočí, alespoň snaha byla, prvních 25 minut velká, škoda břevna a střely Iniesty do nebes.

Dnes mě tedy pěkně iritoval rozhodčí, gólman Bilbaa zdržuje od prvního výkopu (na každém udělal tak 20-30 vteřin), ale až do konce není napomínán. Při gólu zalehne balón a brání barcelonským odnést ho do středu pole (klasická podívaná), žlutou ovšem dostane Pedro, protože z něj míč doluje. A nakonec ta červená Piquému za řeči. Za 20 let jsem snad neviděl červenou za řeči, a Barca ji dostane rovnou dvakrát (minule v poháru to byl tuším Neymar), to se musí člověk spolu s Donutilem zeptat: "A komu tím prospějete, co?" Fotbalu určitě ne...

1 15
možnosti
MC

Koukal ste Kodan- Jablonec?Radši nedelejte chytryho!

6 0
možnosti
MC

Barceloně chybí Xavi a Neymar.Je to parta zkrachovalcu.Ani se nedivim že se Sevillou hráli 4-4 a teď si ani s Baskama neporadi.