Fotbalisté Villarrealu oslavují gól.

Fotbalisté Villarrealu oslavují gól. | foto: Reuters

Villarreal dal ve Vigu čtyři góly během půlhodiny, přeskočil Barcelonu

• 1
Fotbalisté Villarrealu zvítězili v 18. kole španělské ligy na hřišti Celty Vigo jasně 4:0 a v neúplné tabulce se dostali na třetí místo o bod před Barcelonu. Všechny góly dali svěřenci trenéra Unaie Emeryho v prvním poločase.

Kanonádu Villarrealu na hřišti osmého týmu tabulky zahájil v páté minutě Gerard Moreno, který dal desátý gól v sezoně a osamostatnil se v čele tabulky střelců. V úvodní půlhodině se trefili ještě Moi Gómez, Dani Parejo a dvacetiletý Fer Niňo.

Villarreal ztrácí šest bodů na vedoucí Atlético Madrid, které odehrálo o tři zápasy méně.

Španělská liga - 18. kolo: Vigo - Villarreal 0:4 (5. Moreno, 14. Gómez, 19. Parejo, 30. Niňo).

Real Club Celta de Vigo - Villarreal CF 0:4 (0:4)

Branky: 5. G. Moreno, 14. Moisés Gómez, 19. Parejo, 31. Niño. Rozhodčí: Estrada – Alonso, Porrasová. ŽK:59. Méndez.

Real Club Celta de Vigo Blanco – Mallo (C), N. Araujo, Murillo, Olaza – Yokuşlu – Beltrán (73. González), Denis Suárez, Baeza (46. Holsgrove) – S. Mina, Méndez.

Villarreal CF Asenjo – Peña, Albiol (C), P. Torres, Pedraza (86. J. Costa) – Parejo, Capoue (66. Chukwueze), Trigueros (86. Coquelin) – G. Moreno, Niño (66. Pino), Moisés Gómez (79. Bacca).