Diskuze

Bayern ve Wolfsburgu nezvládl penalty, v Superpoháru padl potřetí v řadě

Bayern Mnichov v zápase o německý Superpohár znovu prohrál. Ve Wolfsburgu neudržel vedení 1:0 a poté nezvládl pokutové kopy. Už loni a předloni suverén posledních tří bundesligových sezon v souboji o Superpohár padl, pokaždé v Dortmundu.

Pep už může "stříhat metr"...

:-)

0 0
možnosti
MD

Nezvladl penalty...to je zavadejici. Jedine proti Alonsovi Koen Casteels, coz je rezervni belgicky golman Wolfsburgu uzasne pri skoku vytrcil nohu do vysky a balon vykopl. Vsichni ostatni strelci dali branku a to rozhodlo. Prekvapil pri penaltach snad jedine Neuer, kterej sebou mrskal uplne zbytecne ani jednou snad nevystihl smer....

0 0
možnosti

Nebyl to špatný fotbal, neviděl jsem prvních asi 10 minut a dalších 10 trvalo, než začal Bayern hrát a ne si jen nahrávat, ale pak to bylo zajímavé. Šancí bylo víc, než na 1:1. Nevěděl jsem, že koupili Costu, hrál velmi dobře. Vidal zase jako blázen, za těch 20 minut mohl klidně dostat červenou.

Mimochodem, Alonsa nemám rád, nelíbil se mi v Realu, ani v repre, a v Bayernu je to ještě horší, rozehrávka nic moc, a ty jeho minely (zase tam někomu namazal špatným odkopem do gólovky)... Na penalty bych ho už v budoucnu vážně neposílal.