Felipe z Hannoveru (vpravo) a Mark Uth ze Schalke bojují o míč.

Felipe z Hannoveru (vpravo) a Mark Uth ze Schalke bojují o míč. | foto: AP

Hannover v bundeslize podruhé vyhrál, zdolal Wolfsburg

• 0
Fotbalisté Hannoveru vyhráli v německé bundeslize teprve druhý zápas. V utkání 11. kola doma zdolali Wolfsburg 2:1, ale z barážové šestnácté pozice jim to nepomohlo.

Po půlhodině hry dostal domácí tým do vedení střelou z voleje Maina. Bebou, který mu na gól nacentroval, proměnil v druhém poločase penaltu. Pokutový kop posléze zahrával také Wolfsburg, Weghorst z něj v 82. minutě snížil, ale na bod už hosté nedosáhli.

Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2:1 (1:0)

Branky: 31. Maina, 62. Bebou - 82. Weghorst. Rozhodčí: Marco Fritz – Thorsten Schiffner, Marcel Pelgrim. ŽK:65. Ostrzolek, 70. Esser, 74. Walace, 88. Anton - 62. William, 90+3. Brooks.

Hannover 96 Esser – Korb, Elez, Anton (C), Ostrzolek – Bakalorz, Walace, Maina (74. Weydandt), Bebou – Sarenren-Bazee (70. Albornoz), Wood (87. Haraguči).

VfL Wolfsburg Casteels (C) – William, Tisserand, Brooks, Roussillon – Rexhbecaj (46. Zamora), Arnold, Gerhardt – Malli, Weghorst, Ginczek (46. Brekalo).