Mario Gomez (nahoře) ze Stuttgartu se snaží o kličku brémskému gólmanovi Jiřímu Pavlenkovi. | foto: AP

Brémy s Pavlenkou a Gebre Selassiem jen remizovaly se Stuttgartem

• 0
Fotbalisté Brém udrželi neporazitelnost v odvetné části bundesligy, jenže už ve čtvrtém z šesti utkání pouze remizovali. Tentokrát Werder s Jiřím Pavlenkou v brance a Theodorem Gebre Selassiem v obraně ztratil v předehrávce 23. kola body se sestupem ohroženým Stuttgartem po výsledku 1:1.

Pavlenku překonal po rychlé akci už ve druhé minutě švýcarský záložník Zuber. Domácí vyrovnali v poslední minutě prvního poločasu po umístěné střele z dálky z kopačky nizozemského středopolaře Klaassena.

Werder se posunul na deváté místo, Stuttgart zůstal v zóně sestupu a stále čeká v tomto roce na výhru.

Německá liga - 23. kolo: Brémy - Stuttgart 1:1 (45. Klaassen - 2. Zuber).

Werder Brémy - VfB Stuttgart 1:1 (1:1)

Branky: 45+1. Klaassen - 2. Zuber. Rozhodčí: Hartmann – Leicher, Schüller. ŽK:86. N. Moisander - 59. Kabak, 84. Zieler, 88. Donis.

Werder Brémy Pavlenka – Langkamp, Şahin (74. J. Eggestein), N. Moisander – Gebre Selassie, M. Eggestein, Klaassen (87. Möhwald), Augustinsson – Sargent (63. C. Pizarro), M. Kruse, Rašica.

VfB Stuttgart Zieler – Beck, Kabak, Pavard, Kempf (46. Gentner), Emiliano Insúa – Esswein, Ascacibar, G. Castro, Zuber (84. Badstuber) – Mario Gómez (61. Donis).