Diskuze

Je to nuda. Prezident Mauretánie nařídil konec zápasu po hodině hry

Finále fotbalového Superpoháru v Mauretánii se přehouplo lehce přes hodinu hry, stav mezi týmy FC Tevragh-Zeina a ACS Ksar byl 1:1. "Konec zápasu, dáme si penalty," zapískal sudí v 63. minutě. Údajně na příkaz prezidenta Mohameda Oulda Abdela Azize, protože ho zápas nudil.

Nešlo by to zavést i nás v Kaprlize? Nebo lépe že by se u některých zápasů prostě jen oznámil výsledek :-)

2 0
možnosti

jako ve středovém kruhu se dá kámen nůžky papír ...vyhlásí to hlasatel ,divák dá pivko a párek a jde se domů;-D;-D;-D někdy asi lepší,ale dal bych jim poločas šanci

0 0
možnosti

Až si islámský stát podmaní Evropu, budou se penalty už kopat rovnou a ušetřený čas bude věnován modlitbám.