German Denis (vlevo) z Bergama slaví svůj gól do sítě Interu. | foto: AP

Fotbalisté Interu podtrhli své trápení, v Bergamu pouze remizovali

• 0
Fotbalisté Interu Milán se trápí. V desátém kole italské ligy pouze remizovali na hřišti Atalanty Bergamo 1:1. O body přišli počtvrté z posledních pěti zápasů. Během černého období jednou vyhráli, třikrát remizovali a jednou podlehli.

Inter vedl od 16. minuty po brance Ricarda Gabriela Álvareze, domácí Atalanta však ještě do přestávky vyrovnala díky zásahu Germána Denise.

Hosté tak prodloužili čekání na výhru v Bergamu, kde naposledy zvítězili před pěti lety.

Milánský celek je po remíze na čtvrté příčce s tříbodovou ztrátou na třetí Juventus a druhou Neapol. Na vedoucí AS Řím ztrácí Inter osm bodů. Bergamu patří osmá příčka.