Borja Iglesias (vlevo) z Betisu se raduje ze vstřelené branky proti Barceloně.

Borja Iglesias (vlevo) z Betisu se raduje ze vstřelené branky proti Barceloně. | foto: Reuters

Betis si po výhře nad Levante pojistil šesté místo v tabulce

• 0
Fotbalisté Betisu se po porážce z minulého kola vrátili na vítěznou vlnu. Dvěma góly v rozmezí pěti minut porazili Levante 2:0 a na šestém místě tabulky drží naději na postup do evropských soutěží. Levante je před víkendovým programem deváté.

Betis poslal po bezbrankovém prvním poločase do vedení v 70. minutě po krásném sólu francouzský záložník Nabil Fekir. O pět minut později přidal pojistku španělský útočník Juanmi.

Real Betis - Levante UD 2:0 (0:0)

Branky: 70. Fékir, 75. Juanmi. Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez. ŽK:57. G. Rodríguez, 84. W. Carvalho.

Real Betis Bravo – Emerson, Mándí, V. Ruiz, Moreno – G. Rodríguez (66. W. Carvalho), Guardado (C) – D. Lainez (66. Juanmi), Fékir, Canales – Iglesias (90. Joaquín).

Levante UD Aitor Fernández – Miramón (83. Ó. Duarte), Vezo, Rober, C. Clerc – De Frutos, N. Vukčević (77. Malsa), E. Bardhi, Morales (C) (77. Son) – Martí, Goméz (77. S. León).