Diskuze

City v derby rozdrtilo United, první je Arsenal. Kozák vystřelil výhru

Novými lídry anglické ligy jsou fotbalisté Arsenalu. V 5. kole využili překvapivé porážky dosud prvního Liverpoolu se Southamptonem, porazili Stoke City 3:1 a vedou Premier League o skóre před Tottenhamem. Třetí je Manchester City, který po Plzni deklasoval i městského rivala Manchester United. Obhájce titulu je po výprasku 1:4 až osmý.
DS

D92a18n 45S36o39u36č73e82k

23. 9. 2013 11:14

Kez by to Gunners vydrzelo az do konce 38. kola. A kez by si za ne Rosa jeste poradne zahral.

0 0
možnosti

F27i75l91i43p 21J41a57r26a62b

23. 9. 2013 11:27

Obávám se, že jeho éra v Arsenalu je definitivně u konce, v záloze mají teď obrovský přetlak...to by se muselo 5 lidí zranit a Rosa být zároveň zdravý (což je krajně nepravděpodobná kombinace). Po žních k Turkovi nebo do Sparty.

0 0
možnosti
RO

R74o84m80a73n 94O42p35e22t

23. 9. 2013 8:25

manUnited tam stali jako namalovany. takhle spatne nebrani ani plzen. ostuda obhajce titulu, a mozna se taky rudy dablove z divadla snu zacinaj po letech tragicky hry presouvat do tech pater tabulky kam s takovouhle hrou opravdu patrej Rv

0 0
možnosti
KS

No jo. Mít ve skupině nejlepší tým na světě a mužstvo, které naloží Man Utd čtyřku, jo, hoši - to nejni žádná legrace. At mi někdo vykládá, že má Plzeň dlouhodobě štěstí na los... Opakovaně pech jako kráva.

5 1
možnosti
MF

M56i47l60o92š 50F45i53a49l98a

22. 9. 2013 22:30

Tak jistě byla šance na mnohem lehčí skupinu, než zrovna City a Bayern. Uvidíme, jestli Viktorka dá něco proti Rudé armádě. Ani to rozhodně nebude slabej soupeř.

2 0
možnosti
DP

Spurs druzí a přestě jako tradičně koukají Arsenalu na záda :-)

22. 9. 2013 20:54

Kdyby v brance United stál boxovací pytel , nic by se nestalo. De Gea je naprosto průměrnej brankář , nechytne nic navíc. Roonyho gól to byla ale paráda R^ YNWAV

0 1
možnosti

F87i33l59i88p 84J22a89r65a86b

22. 9. 2013 21:02

Z těch gólů nemohl chytit vůbec nic, všechno střely z bezprostřední blízkosti, nehlídaný hráč...maximálně ho mohli trefit. United byli celkově dost zoufalí, dnes to byl tým atletů a běžců, ne fotbalistů. Ti zůstali na lávce nebo na tribuně ...

1 0
možnosti
MS

Tak co, nechtěli by se páni novináři, pardon, mediální m...., zpětně omluvit Plzni ta ty slova o debaklu, masakru a podobně ?

5 2
možnosti
MF

M67i79l10o88š 98F82i27a44l25a

22. 9. 2013 20:38

No jedinej rozdíl, proti zápasu v Plzni byl ten, že Cityzens v Plzni opravdu dřeli asi 15 minut, zatímco dnes 60 minut. A dnes proti nim hrál i rozhodčí, což nebylo United nic platné. City podalo fantastický výkon celý první poločas a minimálně prvních patnáct minut druhého. Mám obavu, že hrát takhle proti Viktorce, tak to zavání Slávií na Arsenalu.

DD

Kladiváři dneska nehráli zle, ale myslím že na Evertonu si můžou líbat ruce že Bainse nepustili. Neskutečný víka :-/R^

0 0
možnosti
RB

To je zase titulek, myslím, že zaváhání Litrpůlu se bude snažit využít severolondýnská dvojice, která se může posunout na první dva fleky.

0 0
možnosti
MT

M54a49r66i56o 90T97r26n21k55a

22. 9. 2013 20:09

Ako fandovi Liverpool som tu davnejsie krotil vasne ostatnych fans ze na prvu 4 to nevidim a arsenal zatracovali. Aj po posileni muzstva to stale nebude na zbrojovkarov stacit nebude :(

0 0
možnosti
TK

T42o50m78á40š 72K39a53ň97a

21. 9. 2013 20:27

Snad se chytne, ale na fóru Aston Villy na něj nejsou moc dobré reakce i když dal gól... Doufám, že půjde nahoru...

1 1
možnosti
FN

Naštěstí počítám s tím, že trenér Aston Villy moc nedá na hlasy místních gaučáků. Zápas jsem viděl a Kozák hrál dobře.