Diskuze

Navrátilec Welbeck rozhodl šlágr. Je to pro něj sladká odměna, řekl Čech

Comeback po dlouhém zranění nemohl oslavit lepším způsobem. Útočník Arsenalu Danny Welbeck vyléčil zraněné koleno, na hřiště nastoupil v 83. minutě a v nastaveném čase rozhodl gólovou hlavičkou o porážce lídra z Leicesteru. Anglický reprezentant přitom vůbec nemusel být v nominaci...

P72a98v27e59l 27K76u96n76c

15. 2. 2016 13:19

Když někdo vyhraje v 5. (6. atd.) minutě čtyřminutového nastavení (atp.), vždycky mě napadne, jak je dobré, že na hokeji se to stát nemůže.

Snad se ten Leicester dostane aspoň do LM.

0 4
možnosti

Já teda Čecha úplně nemusím, ale ten zákrok proti Vardymu byl luxusní...

0 0
možnosti

Penalta přísná, ale písknout se dala (předtím ovšem asi faul na Ozila). Červená pro Leicester jasná, první žlutá bez debat a druhá byla hloupost toho hráče, že se žlutou chytá Girouda za dres a ruku. Naopak další, pro mě jasná červená, měla být za faul na Ramseyho v cca 73. minutě, tam to dostal po přihrávce na stojnou nohu a z toho prohnutí je mi šoufl ještě teď. Jinak Vardy fakt borec, jak i v 10 lidech pořád běhal, snažil se napadat a neustále zaměstnával 2-3 hráče soupeře.

1 0
možnosti

D75a34n 38R50u36b48í95n

15. 2. 2016 9:28

Pan Welbeck se udrží na nohách, nepodklouzne, nešlápne si na kuří oko a ani větříček ho neofoukne. Z toho by si Rosický měl vzít příklad.

0 3
možnosti

tvl... je opravdu nutny poustet sem tyhle kecy?

4 0
možnosti

P93e23t60r 64T34y59č77k89a

15. 2. 2016 9:21

Nechápu co ten obránce mohl udělat víc aby se Vardymu vyhnul. Videorozhodčí by tu penaltu musel zrušit.

4 1
možnosti

minimálně jedna čistá penalta za ruku v penaltě Arsenalu upřena, penalta hodně sporná. Zasloužili si ten gol na 2-1

4 1
možnosti

J17i12ř12í 30F63o28g28e89l

15. 2. 2016 8:50

Přesně tak. Zvláště z pohledu toho, jaká penalta byla proti Citi. Pofidérní ruka kdesi na hranici rohu vápna... Arsenal střílí do branky, odraženo rukou a nic....

1 1
možnosti

penalta sice trochu přísná, ale ta červená taky. obrovský ovlivnění v takovym zápase..škoda.

2 7
možnosti

ta druhá žlutá byla naprosto vpořádku. nebyla to červená, nýbrž druhá žlutá a Leicester měl v tom časovém úseku naprosté zkraty v chování hráčů....Penalta pro Leicester - velmi sporná, jedna ruka ze strany Leicesteru byla jasná penalta pro Arsenal, ta první ruka ta spíše ne. Nicméně neříkám, že to mají sudí jednoduché