Diskuze

Lewandowski pálil a Bayern vyhrál, Daridův tým ztratil třetí příčku

Šest zápasů bez porážky a dost. Fotbalisté Herthy Berlín po vydařeném období nebodovali, v 21. kole bundesligy třetí tým tabulky i s Daridou v sestavě podlehl ve Stuttgartu 0:2. Přímý souboj o záchranu mezi Brémy a Hoffenheimem skončil remízou. Druhý Dortmund porazil poslední Hannover jen o gól, nezaváhal ani první Bayern, který vyhrál v Augsburgu.

R17e87n89é 53J46í78š79a

15. 2. 2016 9:16

Když už máte v idnesu potřebu zmiňovat, že v každém dalším kole leštit Kadeřábek lavičku, hodilo by se občas zmínit, že pravidelně nastupuje Morávek v Augsburgu. Většinou dokonce v základu. Tentokrát střídal v 55. minutě a odehrál tak přes třicet minut. To je o zhruba 30 minut více než v každém článku zmíněný Kadeřábek.