Diskuze

Úder ve druhé minutě a alžírští fotbalisté ovládli africký šampionát

Alžírští fotbalisté vyhráli podruhé v historii mistrovství Afriky. Ve finále v Káhiře porazili Senegal 1:0. O jediný gól se už ve druhé minutě postaral útočník Baghdád Búnidžá. Alžířané navázali na triumf z roku 1990. Naopak Senegalci po roce 2002 prohráli i druhé finále a na premiérový triumf si musí počkat.
PB

Jak jsem tu předvídal už před šampionátem, tak skutečně Alžírsko vyhrálo africké mistrovství.

0 0
možnosti
BM

;-D...takže vlastne vyhralo Francúzsko, však?! Ved tam po postupe do Finále Alžírčania rozbíjali všetko čo videli! Viete si predstaviť čo budú robiť teraz?! Inak, tá titulná fotka je zaujímavá ešte pre niečo : takto hlavami k zemi budú už o niekoľko rokov oslavovať goly aj vo Francúzskom Národnom tíme...!!!

0 3
možnosti
MS

Francouzsky tym ma ale vizualne bliz k tomu senegalskemu ;)

4 0
možnosti
DK

Alžírsko strašnější než Sparta - otřesný bázlivý výkon - jediná střela bránu na začátku byla neskutečná vlastní holomajzna - pak už se zabetonovali a prováleli k titulu

1 0
možnosti

E84r63i44k 27Ž32l53u83v95a

20. 7. 2019 1:19

Přesně tak, hrůza. Jak se do toho finále vůbec dostali? Rozhodčí vůbec nezvládal, první poločas mělo Alžírsko dohrát v devíti lidech. Zákeřní simulanti.