Diskuze

Kdo nekazí, patří do cirkusu a ne do fotbalu, říká trenér Hřebík

Na jižní Moravě se rozběhl Memoriál Václava Ježka fotbalistů do 18 let. Duel české reprezentace, která v Šardicích podlehla Francii 1:2, sledoval i Jaroslav Hřebík, který nedávno dovedl českou devatenáctku ke stříbru na mistrovství Evropy.
KP

Slávista

27. 8. 2011 9:56
Perfektní článek

A co se týče Hřebíka, jeho slova se dají jen podtrhnout. Za ty roky šel hodně nahoru a jeho koncepce i to, co říká, má rozhodně hlavu a patu. Jinak na tom fotbale jsem byl a i když první poločas pro nás moc nevyzněl, v tom dalším jsme pár gólů dát mohli, především pak v posledních 10 minutách, kdy jsme se dostali do několika gólovek. Ale je nutno říct, že soupeř taky (o něco dříve), takže výsledek mohl skončit remízou stejně tak jako i větší prohrou nás.

Hřebík

Zapomněl na Blažka. Jeho vyjadřování po zápasu v Teplicích byl pěknej hnus. Já? Kdo? Ne? ;-O

Podle arogantních a nabubřelých fanoušků sparty

je tao naprosto dokonalá a nepřekonatelná!!! Dobře jste to popsal, pane Hřebíku!!!;-DR^

Dobrej trenér.

škoda,že jsme tak líný a nechce se nám poslouchat.Sparta a Slávka jsou toho příkladem kam se komerčním přístupem a benevolencí k vyvoleným hráčům dá dojít.

0 0
možnosti
M

Mirek_Dušín

26. 8. 2011 13:43
jo,jo a jak dopadl Poborský,

co?ale toho raději nezmiňuje,ten by mu mohl leště ublížit.

0 0
možnosti
SK

standik007

26. 8. 2011 13:48
Re: jo,jo a jak dopadl Poborský,

Poborský svým přístupem ztratil formu a na MS se ukázal jako marnej hráč.

3 0
možnosti
MM

MUDr. madqwert

26. 8. 2011 12:35
spartani muzou letos zase jenom vzpominat,

jak pod hrebikem prohaneli na letne real madrid se zidanem, figem, raulem a roberto carlosem R^;-D

1 0
možnosti
VNM1

Vendelín Nademlejnský mladčí 11

26. 8. 2011 13:30
Re: spartani muzou letos zase jenom vzpominat,

Já nechápu proč zrovna na tenhle zápas všichni vzpomínaji jako na nějakej sparťanskej zázrak. Sparta dala ze dvou náhodnejch akcí dva góly, jinak si s nima Real dělal celej zápas co se mu zachtělo a to hrál ještě na půl plynu.