Diskuze

Znojmo - Slovácko 1:2, nováček prohrál, i když hrál dlouho v přesile

I když znojemští fotbalisté hráli celý druhý poločas v početní převaze, ve 14. ligovém kole nestačili na Slovácko a prohráli 1:2. Nejdřív se z penalty trefil Kerbr, před přestávkou přidal druhý gól Ondřejka. V nastaveném čase jen zkorigoval Nepožitek. Nováček zůstává poslední.

To je od novinářů dost ubohý, že prostě tlumočí rozhodčího bez poukázání na fakt, že Nepožitek je ubožák, čuně a měl by za své nesportovní chování být potrestán.

1 0
možnosti

Ten Nepožitek to je dobrý herec, sice je pravda, že do něho Rada trochu žduchnul, ale borec pak úplně nesmyslně skočil na zem. Taková síla v tom žduchanci zase nebyla, ale dělal takovou show...

0 0
možnosti

R30o16m69a73n 35T19y72č39k18a

9. 11. 2013 23:05

Taky jsem tu červenou nepochopil, podobných teatrálních pádů už jsem viděl a osobně jsem čekal žlutou pro Nepožitka za zajetí do gólmana a žlutou pro Košúta za to přistrčení. Takhle to řeší rozhodčí v 99% případů, tohle holt byl ten 1%.