Diskuze

Zachraňující se Most získal další bod

Fotbalisté Mostu poprvé na jaře ztratili body, po třech výhrách však i bod z Olomouce za remízu 1:1 je pro ně cenný. První gól dali hosté, když se v 17. minutě z přímého kopu parádně trefil Pikl. Vyrovnáno bylo za tři minuty, při odkopu od vlastní branky zahrál jeden z mosteckých hráčů rukou a penaltu proměnil Kovář.

suprafon

20. 3. 2006 10:36
?!
Včerejší fotbal no spíše nakopávaná byl přímoúměrný kvalitě terénu.Rozhodčí připos*anej.Vedení Sigmy by mělo poděkovat divákům,že vydrželi sledovat bahnofotbal.
0 0
možnosti

Kubíček Ven!

20. 3. 2006 8:10
uličný!!!!!!!
doma hrát hodinu na jednoho útočníka je děs a hrůza. až přišle chmelíček, tak se hra výrazně změnila. šancí plná pr.el. jinak musím včechny pochválit aspoň za bojovnost na špatným terénu, výbornej výkon, tentokrát i horáček dobrej. roman hubník skvělej. ten sudí: 2 neodpískaný penalty a ve 20.minutě půlka obrany žlutou kartu. ivánek opět úřaduje.

Tomčák z Mostu????
Omlouvám se, ale žádného zraněného Tomčáka z Mostu neznám!!

Most
zahral az do 70 minuty dobry utkani, potom mel kliku ze behem 5 minut nedostal 3 goly, zbytek zapasu dozdrzoval k remize. To polehavani, zdrzovani pri rozehravkach a pri stridanich, byl hnus. Je to nemoc nasi ligy...

dobrej výsldek
Ikdyž jsem tam nebyl a nevím jak to tam vypadalo, myslím si že výsledek 1:1 je dobrej!!! Zítra prohraje sparta a s Jihlavou do druhý ligy!!!