Diskuze

Vstali jsme z mrtvých, řekl útočník střížkovských Bohemians Kincl

Fotbalisté Bohemians Praha už nejsou poslední v lize: ze dna tabulky se odlepili díky výhře 2:1 nad Libercem. Pro tým ze Střížkova, který hraje své domácí zápasy v azylu na Strahově, to byly první ligové body v nové sezoně. Přitom "domácí" po Blažkově gólu ze 17. minuty prohrávali.

článek o ničem.................

Jeden vyhraný zápas nic neznamená. Střížkov stejně sestoupí. Klub bez diváků i bez stadionu do ligy nepatří!

Ale ani Bohemka 1905 tam nepatří, dokud se nenaučí hrát fotbal. K čemu je v lize takový tým, který prakticky v žádném zápase není favoritem a proto vždy hraje na 0 - 0 ? ? ?

I na nějaký ten Zlín se dalo myslím líp koukat jak na to co hraje vršovická Bohemka............ :-P

0 0
možnosti
LM

GrAnToR

31. 8. 2009 13:00
Mára je borec

pořád se vejde do pěti nejlepších útočníků ligy. Bez něj by byla Bohemka sotva třetinová