Diskuze

Plzeň dala Sokolovu šest gólů, druhá parta proti Žižkovu neskórovala

Plzeňští fotbalisté v zimní přípravě neskórovali, s druholigovou Viktorií Žižkov remizovali 0:0. V druhém čtvrtečním utkání však už tým Adriána Guľy skóroval, Sokolovu nastřílel šest branek.
LR

neví někdo co je s Dominikem Janoškem?

0 0
možnosti
PV

Gulovi vůbec nezávidím. Rozhodnout koho nevzít na soustředění do Španělska nebude vůbec jednoduché. Už tato selekce ukáže jakým směrem chce opravdu jít.

0 0
možnosti
FK

Trochu zvláštní zápas pro Chorého, nastoupil a cca po 3 minutách, zlomený nos. Podobně Gabriel nastoupil a po pár minutách žlutá karta, ta alespoň nebolela.

0 0
možnosti
RJ

zajimave, souperi v podstate stejnych kvalit, a A tym hraje 0:0 a B tym vyhraje 6:0 8-o

0 1
možnosti
FK

Tady to ani tak nebylo o prvním, nebo druhém. Nejhorší bylo v prvním zápase, že VP vůbec neměla střed hřiště, nikdo ze záložníků si neběhal k obraně pro míč na rozehrání a tak se to většinou řešilo dlouhými odkopy k útoku. Jestli je to nový trend, tak to asi nebude ono. Uvidíme.

23. 1. 2020 15:05

Vypadá to, že Guľa skládá sestavy podle nějakého abecedního systému, ale ještě to není dokonalé, takže to bude chtít trochu obměnit kádr. ;)

23. 1. 2020 16:43

Pořád říkám, že Hruška na první sestavu nemá. A o Hercovi platí to samé. Kam se vůbec poděl Hlavatý?

0 3
možnosti
JC

J11a13n 22C24e33p69e23k

23. 1. 2020 13:17

Jo FK VIKTORIA ŽIŽKOV to je nějaký fotbalový gigant. A to je REALITA!!!!!!!!!!

3 1
možnosti
PV

Byl jsem na zápase. Měli jste tam dokonce dva skandující fanoušky. Tomu se říká věrnost klubu. Klobouček;-)