Diskuze

Plzeň - Pardubice 6:2, dvanáctá výhra v řadě a třetí místo, hosté vedli jen chvíli

Pardubičtí fotbalisté žili na hřišti favorizované Plzně v naději jen pár minut. Rozjetí domácí odpověděli v duelu devátého ligového kola na vedoucí branku Darmovzala třemi trefami ještě do konce prvního poločasu. Po přestávce náskok ještě zvýraznili a po vysokém vítězství 6:2 se posunuli na třetí příčku.

Díky za parádní zápas, měl jsem s sebou tři malé fanoušky a moc nás to bavilo

2 0
možnosti

Trochu jinak... Není nás v té první lize nějak moc?

možnosti

Upotala mě ukázka toho, jak chyba sudího múže ovlivnit zdraví hráčů: Pardubický obránce dvakrát - třikrát bezohledně odstrčil rukama, bez snahy hrát míč, Plzeňáka. Bez zhodnocení sudího, jako fauly. Při dalčím odstrčení Plzeňáka jej tím "poslal" proti svému spoluhráči a nejlepšímu hráči Pardubic, p. Hlavatému. Výsledkem byla srážka hlavama a dost štěstí, že bez zranění,

24. 9. 2023 17:14

Sparta by se mohla i bát. Pražené sice budou prosazovat názor, že derby nic nepřekoná, ale řekl bych, že:

I příští týden nás čeká zápas jako řemen - dva nejofenzivnější týmy české ligy, a navíc oba v dobré formě.

0 0
možnosti

Docela dobré, když budou takhle pokračovat, mohli by na konci odsunout rudochy na třetí místo..