Diskuze

Střihavka čtyřmi góly zničil nováčka

Kanonýr Střihavka zařídil rekordní výsledek tohoto ligového ročníku. Ostrava v 5. kole porazila nováčka soutěže z Kladna 5:1, když sám Střihavka skóroval čtyřikrát. Za 21 minut dal muž zápasu tři branky a ve druhé půli skóroval ještě počtvrté. Další branku přidal Slončík. Jediný gól hostů byl jejich vůbec prvním od postupu do ligy.

Chrobalivy

27. 8. 2006 10:32
Tak to byla paráda
Kdo nepřišel může litovat.Jinak gratulace celému mužstvu!

fanda
Jestli chcete vedet jak vypada poradny fanda jakehokoliv klubu, tak ctete cypatyteckablogteckacezet Tohle je ryzi srcar! Tak by to melo byt!
0 0
možnosti

Yzzy

27. 8. 2006 3:47
Gratuluji Strihavkovi
ctyri goly-to je mazec.Taky verim ,ze ted na Ostravu zacne chodit plnej dum.Uz bylo nacase aby se vzpamatovala.

King Banik!!!
Baník jede,hraje supr fotbal a Střihavka je fakt dost dobrý!!!Na to,že je tak velký,není žádný neohrabaný cip!!! Jedeme Baníčku a ať ti to tam dál padá,Davide!!! KING BANIK!!!

26. 8. 2006 21:14
SPARTA ROZUMÍ FOTBALU! KOLLERA VYHODÍ ..A TED JE NEJLEPŠÍ STŘELEC ČESKÉ HISTORIE.....
STŘIHAVKU VYHODÍ A TED JE KRÁLEM STŘELCŮ!!!!!!!
A HLAVNĚ ŽE MAJÍ LUSTRIGOLA........A SLEPIČKU.......ATD........