Diskuze

Sparta v generálce obstála, s Fenerbahce uhrála bezgólovou remízu

Proti silnému soupeři obstáli. Sparťanští fotbalisté v generálce na první soutěžní zápas v nové sezoně uhráli doma remízu 0:0 s Fenerbahce Istanbul a proti tureckému vicemistrovi sehráli kvalitní zápas. Ostrý start je čeká za týden, kdy doma přivítají ve 3. předkole Ligy mistrů rumunskou Steauu Bukurešť.
JK

Doma se MUSÍ vyhrávat.RvRvRv

0 2
možnosti
LV

Prvý polčas boli turci minimálne o triedu lepší vo všetkom, páčil sa mi ten dobre stavaný brazilec (?), keď Šťasný videl po 5 min že hrajú 3/5/2 mal okamžite reagovať a nie čakať ako cvok na polčas (aj formou papiera ako urobili turci), turci tak dominovali prvý polčas, že mohlo byť rozhodnuté - a toto dávam za vinu trénerovi - nemusí sa to vyplatiť vs Steaua.

Prekvapil ma Lafata (myslel som že už je odpísaný), Čermák, obrana (konečne), som rád že nehrá Matejovský a ak tréner nie je sraľko tak nechá ďalšiehio lunochoda Marečka nech si posedí a ide na pľac Čermák.

Druhý polčas výrazne zlepšenie, len mi tam chýba borec čo udrží pod tlakom loptu, Dočkal okrem prihrávky a centru veľká slabota Frýdek sa musí kapánek kontrolovať, lebo buď ho ktosi tak prebrúsi, že si nezahrá rok, alebo pôjde pod sprchy.

0 1
možnosti
DM

Romunské derby bude asi vyrovnané, není lehkých soupeřů. Kurzové sázky jsou vyrovnané. 2,75 - 2,75 - 2,75. Uvidíme.

0 4
možnosti
LR

L92u43k14á52š 88R52í74d61l

20. 7. 2016 11:44

obstála :D :D :D, to bude na další sezonu stačit....... ;)

1 1
možnosti
RV

R53o57m81a77n 35V37i74n22š

20. 7. 2016 10:34

První poločas byl tragický, zejména co předváděl Fatai. Ve druhé půli obrat o 180 stupňů, ta sestava si řekla o základ, i když nad Lafatou jsem už pomalu lámal hůl. Ten gól měl platit, ale nešlo o výsledek, ale o to kdo jaký podá výkon. Pokud Sparta zahraje se Steauou tak jako ve druhé půli neříkám že postoupí, ale má šanci. Bude hodně záležet i na štěstí, budou to vyrovnané mače.

1 0
možnosti
RV

R19o33m29a51n 24V22i74n41š

20. 7. 2016 10:37

Ještě dodám, vidím že dole probíráte Bičíka. Ač nejsem sparťan, tak trio Vaclík, Koubek a Bičík jsou u mě jasnými adepty pro repre.

0 0
možnosti

D44a41n 24R64u68b48í87n

20. 7. 2016 10:16

Čermák si jasně včera řekl o základ. V souboji o post s Marečkem byl o světelný roky lepší. Doufám, že to nezhatí návrat labilního hlemýždě Matějovskýho, který si může už tak akorát dělat kempy s haranti.

LR

Smutné je, že Spartu musí sudí tlačit už i v přátelácích. Nefaul na kopyto Bičíka a po něm neuznaný regulerní gol Turků jasně ovlivnil průběh utkání, byť se jednalo jen o přátelák.

Ještě smutnější byl výkon Vláška, který mimo jiné řekl, že pro spartu je jasná jednička Bičík, což nechápu v konkurenci skvělého Koubka...

7 12
možnosti
VM

jak se zdá, tak ty toho nechápeš víc, ale s tím nikdo nic neudělá;-D;-D;-D. no hlavně, že ses tu projevil svými myšlenkami, které jsou vždy směřovány proti ACS, byť se jednalo o pouhý přípravný zápas. a je se třeba povznést nad komentáře komentátorů i když s nimi nesouhlasíš, hošíku;-)

7 1
možnosti
VN

Vydržel jsem necelých 30 minut, to byla z obou stran strašná holomajzna bez kloudné přihrávky. Teď tady čtu, že druhá půle byla lepší, tak snad jo a bude se dařit i se Steauou, stejně tak i všem dalším českým zástupcům v Evropě.